Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Ξενοδοχεία 40393
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το έχω επισκεφθεί 1 φορά.Η πρόσβαση είναι εύκολη από την Εθνική και χρησιμοποίησα το ανοικτό parking που έχει στην πίσω μεριά του κτιρίου το οποίο έχει διακριτική είσοδο.
Έχει και υπόγειο parking αλλά δεν έχω γνώμη γι΄αυτό.
Η κοπέλα στη ρεσεψιον ήταν ευγενέστατη βρήκα αμέσως δώματιο στον 4ο και μου έδωσε μαζί και δωρεάν 2 σφραγισμένα νερά.
Το δωμάτιο τώρα όχι κάτι το ιδιαίτερο με διακριτικό φωτισμό ,aircondition και tv με 2 τσοντοκάναλα.
Στα μείον τώρα δεν έχει σφραγισμένες πετσέτες και το μπάνιο έχει μισό τζάμι με συνέπεια εάν είσαι λίγο απρόσεκτος να γίνεται πισίνα.
Η καθαριότητα γενικά ήταν στα καλά επίπεδα.
Το κόστος επειδή ήταν καθημερινή και μεσημέρι ήταν σε προσφορά στα €18 για 2 ώρες.
Γενικά είχε ησυχία ,αλλά λόγω της μη παροχής σφραγισμένων πετσετών (την οποία την θεωρώ πολυ βασική σε ξενοδοχεία ημιδιαμονής) θα το ξαναχρησιμοποίησω μόνο σαν λύση ανάγκης.
anonymus
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2018
Αυτό με τις σφραγισμένες πετσέτες το διαβάζω συνέχεια και είναι κάτι που κι εμένα με χαλάει αλλά αν το καλοσκεφτείς δεν κάνει καμμία διαφορά το σφράγισμα τους αφού είτε σφραγισμένες είτε όχι είναι οι ίδιες πετσέτες ακριβώς πλυμμένες με τον ίδιο ακριβώς τρόπο με τη μόνη διαφορά ότι τις έβαλαν σε ναύλον και τις πέρασαν από ένα μηχάνημα το οποίο σφραγίζει το συγκεκριμένο.
Οπότε μην έχουμε αυταπάτες ότι οι σφραγισμένες θα είναι σίγουρα πιο καθαρές απο τις ασφράγιστες
20 Φεβρουαρίου, 2018
Συμφωνώ δεν έχει καμιά διαφορά. Αυτό που έχει σημασία είναι να είναι καθαρές και μυρωδάτες!!! Η σακούλα μόνο δυσκολεύει το άνοιγμα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2