Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είχα πολλές καυλες εκείνη την κρύα μέρα του Γενάρη.και πήγα στο ίδρυμα ξέροντας ποια δουλευειΜαλακίαπαρόλα αυτά μπήκα μέσα με τη Μαρία την φυλακοβιαΚεφάλι σε τοίχο!από εμφάνιση πιο χάλια από ποτέ με κάτι ξενέρωτες παντόφλες βγαίνει σέρνοντας τα πόδια στο σαλόνι.ήρθε σχετικά γρήγορα στο δωματιο. (ο θεος να το κανει) μου ξεκίνησε την πίπα πολύ χάλια.σε μια στιγμή που εκνεύρισε πίπα σηκώνει το κεφάλι και ρίχνει μια ροχάλα στον απέναντι τοίχοΧμμμ;μου λέει ελα να το βάλεις τις λέω έλα από πανω.μου λέει δεν μπορώ πονάνε τα πόδια μου.οκ λέω την γαμησα στα 4 πάω για κωλο μου λέει πονάω σιγά μη δεν μπορώ.δεν μασησα τις λέω για τον κωλο σου ήρθα και θα στον σκισω.δεν είπε τίποτα.την εχυσα στο κωλαντερο,και μόλις έφυγα πάω στην μηχανή να κάνω ένα τσιγάρο και έλεγα στον εαυτό μου τι έκανες ρε μαλακά τι γαμησεςΜαλακίατέλος πάντων λέω σπίτι γρήγορα και απολύμανση στο μπάνιο λόγο και του δωματίου που ήταν χάλια. καλά γαμησια αδερφια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.473
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, alpula, alex2003 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2018
Η μαλάκω κι εμένα μετά την πίπα έριξε ροχαλα στον τοίχο . Πολύ με ξενέρωσε .δεν ξανά περνάω μαζί της !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1