Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γειά.Ηθελα να γαμησω κάτι σάπιο σήμερα και κατευθείαν μου ήρθε στο μυαλό η Δήμητρα που είναι άστα να πάνε αλλά όπως είπα ήθελα κάτι σάπιο έτσι λοιπόν αφού πήγα σε καμία 10αρια περίπου σπίτια στην Ιάσωνος κάποια στιγμή βαρέθηκα και είπα να πάω στην εν λόγω κυρία.Οσοι δεν την ξέρουν είναι μια γύρω στα 30 με γυαλιά πολύ παχουλή και σχετικά μεγάλα βυζιά και πολύ χοντρά πόδια λόγω πάχους και κοντή.Πληρωσα και πέρασα στο δωμάτιο που ήταν καθαρό μπορώ να πω αλλά η μεγαλύτερη έκπληξη με περίμενε στο σεντόνι και όχι δεν είναι αυτό που φαντάζεστε παιδιά φανερά συγκινημένος έχω να σας πω ότι μύριζε απορρυπαντικό ναι καλά ακούσατε βρέθηκε σεντόνι στο Μεταξουργείο καθαρό και να μυρίζει απορρυπαντικό και λέω έλα Παναγία μου.Στον αγώνα ευγενικοτατη και κατευθείαν έπεσε για πίπα στον ήδη καβλωμενο πουτσο μου της είπα να γλύψει αρχιδια αλλά είπε πως δεν κάνει ως που ξαφνικά λέει για σένα θα κάνω εξαίρεση καλά ναι αυτό έτσι το είπε και άρχισε να τα γλύφει.Μετα της είπα να κάτσει στα 4 να τον φάει από το κωλο και όπως πολλοί με χοντρή πουτσα έτσι και γω δυσκολεύτηκαν να της τον βάλω και τελικά δεν τα κατάφερα.Μετα την πήρα από το μουνι και στο τέλος της είπα να τελειώσω στα βυζιά της όπου το εκανα.Γενικα δεν έχω παράπονο όλα ήταν εντάξει και δεκτική αλλά σπαστηκα που δεν γάμησα κωλο.Μου έχουν τύχει γκόμενες που τους τον βάζω εύκολα και γκόμενες που δυσκολεύομαι και τελικά Τζιφος αλλά τι να κάνεις οποίος έχει χοντρή πουτσα λογικό είναι να έχει κάποιες φορές τέτοιου είδους ατυχίες ξέρουν τι εννοώ και μπορούν να καταλάβουν οι μύστες με παρόμοιο πουτσο.Εγω εννοείται πως δεν ξαναπάω με Γερο-μύστηςτην Δήμητρα εντάξει για μια φορά και πολύ ήταν καλή αλλά μέχρι εκεί έτσι του Αγίου Βαλεντίνου ήθελα σάπια.Στο δρόμο όπως ερχόμουν σπίτι άκουγα Carpathian forest όσοι είναι μεταλλαδες ξέρουν.Its darker than you think.Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, professorx, dimmits και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2018
το through chasm,caves and titan woods ειναι δισκαρα/ Ναι!
15 Φεβρουαρίου, 2018
Όντως φίλε μέταλλα είναι δισκαρα αλλά το αγαπημένο μου άλμπουμ είναι το over a decade of perversionsΝαι!Ναι!Ναι!
15 Φεβρουαρίου, 2018
χωρις κωλαρακι τσαμπα πήγες
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κ αυτο καλο ειναι. Ματάκι
16 Φεβρουαρίου, 2018
τυπε δεν θα σου κανω μαθημα,αλλοιμονο,αλλα οταν λενε μα και μου,θελουνα να το αποφυγουν.μην τις ακουτε,τον χωνετε κωλαντερο και μια χαρα μπαινει.δεν την εχουμε και μεις οδονογλυφιδαMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5