Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το 2018 θα πηδάω μόνο 2-2 στα μπουρδελα.

Μετα το διπύρηνο τσιμπουκι απο διδυμου , με ετρωγε για νεες περιπετειες , η ημερομηνια φυσικα και δεν ισχυει αλλα ειναι καπου σε αυτο το μηνα.
Μπηκα στον οικο , η τσατσα μου παρουσιασε την χριστινα, ξανθια εμφανισιμη , που ορθωνει το πεος ευκολα. Μαζι της ρε παιδια τωρα εδω συγχωρεστε με αλλα μεχρι να βγω ειχα ξεχασει το ονομα της ... Παντως ειχε μακρυ μαλλι , ηλικια 30-40 με μεγαλα βυζια , οχι χοντρη. συμπαθητικη φατσα.

Πληρωνω και περναω.

Τα κοριτσια μπαινουν, απο αριστερα η χριστινα απο δεξια η "Β"
αρχιζουν να γλυφουν απο λαιμο και κατεβαινουν , η χριστινα εχει φτασει στο εργαλειο και το εχει ηδη στο στομα, η "Β" οπου εγλυφε με γεμιζε με σαλια ... για πολυ σαλιο λεμε ... την βουταω απο το κεφαλι και τη "Β" και της λεω αντε και εσυ κατω ... Τωρα η απολαυση ηταν διπλη, 2 γλωσσες πανω στο καυλι μου να το ρουφανε ολοκληρο , η "Β" μετα επεσε στις μπαλες που τις σαλιωσε απιστευτα και τις εγλυφε .... λεω στη χριστινα , εσενα θελω να σε γαμησω, η αλλη δεν με ενοιαζε να την πηδηξω αφου η χριστινα μπροστα της ηταν μουναρα.

ανεβαινει απο πανω και χοροπηδαει , η αλλη διπλα μου να γλυφει αυτια , στηθος κτλ και να με εχει κανει μπανιο με σαλια ...
Δεν με βολευε ομως ετσι καθως ναι πηδαγα τη μια αλλα ενιωθα τη "Β" να χανεται...και λεω στη χριστινα να γυρισει στα 4 ... εκει λοιπον που την εχω στα 4 και δινω ... η "Β" μου χαιδευε τον κωλο.

Ξαπλωνω τη χριστινα μπρουμητα τελειως και εγω ξαπλα απο πανω της ολος μεσα... εκει εγινε αυτο που τελειωσα αμεσως ...
Η ¨"Β¨" ηρθε πισω μου και αρχισε να με γλυφει βαθια ... ολο και πιο βαθια να νιωθω τη γλωσσα της μεσα μου... ενω ταυτοχρονα πηδαγα τη χριστινα ...
Εχυσα σχεδον αμεσως μολις το ενιωσα αυτο ... η απολυτη ηδονη

Μετα πηγα σπιτι εκανα μπανιο 45 λεπτα καθως με τοσα σαλια κτλ σιχαθηκα τον εαυτο μου , στη συνεχεια παρηγγειλα μια πιτσα απο τη ντομινος και αραξα στην τηλεοραση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Γιάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
594
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 airfather, VAGGELIS VARVATOS, poytsoskampilo και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού