Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα χύστες. Καπέλο

Του Αγίου Βαλεντίνου σήμερα: Η γιορτή των απανταχού ανθοπωλείων, ζαχαροπλαστείων, κοσμηματοπωλείων, και των ξενοδοχείων ημιδιαμονής. Μαλακία Αηδιασμένος από την υποκρισία της κοινωνίας μας, και αρνούμενος να υποσχεθώ λαγούς με πετραχήλια σε κάποια ελλεεινίδα προκειμένου να μου ανοίξει τα γεμάτα κυτταρίτιδα μπούτια της Money Mouth , κατέβηκα στις γνωστές οδούς της ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής για να αδειάσω το ορμονικώς δημιουργηθέν φορτίο μου.Ναι!

Μετά από μια εκτενή τσάρκα επί των Οδών Φυλής και Φωκαίας, κατέληξα σε τούτον εδώ τον οίκο, όπου εργαζόταν η Νάνσυ, την οποία είχα τιμήσει με θετικότατες εντυπώσεις στο παρελθόν. Έρωτας

Να μην σας τα πολυλογώ, οι θετικές εντυπώσεις παρέμειναν και από αυτήν μου την συνεύρεση μαζί της. Δοκιμάσαμε δύο στάσεις: ιεραποστολικό, και Κατσικογάμης . Στήσιμο άψογο, άφηνε χούφτωμα παντού, καθώς και χαϊδεμα στην κωλοτρυπίδα της (όχι δάχτυλο όμως). Μετά από λίγες βαθειές διεισδύσεις, το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα, το αιδοίο της ήταν αρκετά θερμό. Άδειασα και το είχα πραγματικά ανάγκη. Ναι!

Από εμένα άριστα στην συμμετοχή, έδειξε να απολαμβάνει τα φιλιά μου στο σώμα της. Την ευχαρίστησα, και την αποχαιρέτισα με δυό φιλιά. Έρωτας

Η υπηρεσία υποδοχής ευγενέστατη, και δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια.

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, Επιρρεπής, R0NiN και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού