Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα το μεσημέρι με την Μάγια. Οι περιγραφές των συναγωνιστών ακριβέστατες, και η Μάγια πολύ φιλική και στο τηλέφωνο αλλά και από κοντά.

Με υποδέχτηκε με ζαρτιέρες όπως είχα ζητήσει και άρχισε με τη μια το σπάσιμο του πάγου.

Πολύ καθαρός χώρος.

Πέρασμα στο δωμάτιο όπου αρχίζει φάσωμα στα όρθια, με χουφτώματα και γλωσσόφιλα. Ξαπλώνουμε στο κρεββατι όπου αρχίζω να ρουφάω αχόρταγα τις βυζάρες της όπου μου είπε να προσέχω και να μην δαγκώνωΓλώσσα. όσο την έγλυφα με μαλάκιζε και για να μην τελειώσω στα χέρια της την αρχίζω στο γλυφομούνι. Πίεζε το κεφάλι μου πιο μέσα , με κλείδωνε με πόδια και έδειχνε να το γουστάρει. ΜΕτά από λίγο και ενώ έχω εντείνει την προσπάθεια άρχισε να τρέμει και να χύνει όλο καβλα. Αλλαγή στους ρόλους, ξάπλα εγώ, στο ρουφιγμα αυτή. Πολύ ωράια πίπα, υγρή με ελάχιστο χέρι και λίγο δόντι, και πολύ ωραίο παιχνίδι με τ'αρχίδια, καραμέλωμα και ακούμπησμα απαλά με τα νύχια της όπου με κάβλωσε πολύ. Συνέχεια στα τρομπόνι και κατάθεση στο στομα, όπου μου τον καθάρισε εντελώς πριν τα φτύσει.

Λίγο σόσιαλ και συνέχεια στο φάσωμα πάλι. Μαραθώνιος πίπας από μεριά της για να μου τον σηκώσει. Μετά από διάφορες βερσιον ρουφίγματος,δυνατά , χαλαρά, στριφογυριστά κτλ μου λεέι ' δε νομίζω να ξαναχύσεις' και αυτό αυτό σκεφτόμουν και γω γιατί δεν κάβλωνα τελείως. έλα όμως που μετά από κανα 5 λεπτο πίπας, κάγκελο πάλι και γαμήσι στα 4 με θέα την κωλάρα της. Καλό χτύπημα και κατάθεση βαθειά μέσα της. Ντουζάκι πριν την αποχώρηση, λίγο κουβέντα και έξοδος. Πολύ καλή σε γενικές γραμμές, το τιμάει και με το παραπάνω το δώρο της και την ιδρώνει τη φανέλα. για φαν των γκίλφ είναι μια πολύ καλή πρόταση

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
49
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, chris1955, circuitboy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2018
καλησπερα φιλε μου μπορεις σε παρακαλω να μου δωσεις το τηλεφωνο της Μαγια?
14 Φεβρουαρίου, 2018
Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της με pm?σ ευχαριστω!
23 Φεβρουαρίου, 2018
Καλησπερα φιλαρακι γινεταιι ν´ χω το τηλ της σε πμ??
Ευχαριστω εκ των προτερων
25 Φεβρουαρίου, 2018
Καλησπέρα φιλε, μπορείς να μου στείλεις το τηλ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4