Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652972
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή επίσκεψη στον 3ο όροφο και επιλογή της Λέιλας έχοντας διαβάσει πολύ καλά σχόλια. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά, λεπτή με πολύ μικρό στήθος αλλά καλό σώμα, και όχι παραπάνω από 30 ετών. Πήρα το πρόγραμμα 1 ώρας για να έχω μια συνεδρία με μασάζ και 2 γαμήσια.
Μετά από 5 λεπτά είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο και με αρχίζει στα βαθιά γλωσσόφιλα πηγαίνοντας με προς το κρεβάτι. Αρχίζει ένα ωραίο 69 με βαθιά πίπα εκ μέρους της και γλύψιμο μουνιού και κωλότρυπίδας εκ μέρους μου. Δάχτυλα δεν αφήνει αλλά το πάθος της μεγάλο. Αισθανόμενος οτι με το τσιμπούκι της θα με τελείωνε, την σταμάτησα και την έφερα σε ιεραποστολική θέση όπου ξεκίνησα τη γαμήσι σε μουνί πρώτα και κατόπιν σε κώλο. Η Λέιλα συνέχισε παθιασμένα τα γλωσσόφιλα και με τραβούσε πιο μέσα στο κωλί της. Μόλις κατάλαβα οτι το τέλος ερχόταν της έδωσα το πούτσο μου και έχυσα στο στοματάκι της. Τα έφτυσε διακριτικά και κατόπιν κάναμε τα μπανάκια μας.
Το δεύτερο μέρος είχε μασάζ το οποίο δεν κατέχει καλά αλλά τέλος πάντων το προσπάθησε όσο μπορούσε. Μετά από 15 λεπτά προσπάθειας σταμάτησα το μασάζ και συνεχίσαμε με πολύ σέξ το τρίτο μέρος. Αυτήν την φορά την πήρα πισωκολλητά μόνο από κώλο και η κοπέλα τον έτρωγε άνετα και ρυθμικά. Για το τέλος μου ζήτησε να τα πάρει στο στόμα και έτσι τελείωσε η συνεδρία μας.
Συμπερασματικά ήταν δύο πολύ ποιοτικά γαμήσια με ένα πιπίνι που γουστάρει το πήδημα και το δείχνει, μόνο το μασάζ ήταν πολύ μέτριο. Επίσης για βυζολάγνους δεν συστήνεται λόγω του πολύ μικρού στήθους της.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dinos34 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού