Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από μελέτη των κριτικών που έχουν οι κοπέλες του πρακτορείου (μιας και δεν έχω ξαναπάρει από το συγκεκριμένο) κατέληξα σε 2-3 φαινομενικά καλές επιλογές μέσα στις οποίες και η "Κριστυ", η τηλεπαρουσιάστρια. Βέβαια δεν είδα μόνο καλές κριτικές αλλά επέλεξα να πιστέψω ότι τελικά εκείνες θα υπερίσχυαν Κεφάλι σε τοίχο! . Αφού έκλεισα το ραντεβού και κατευθύνθηκα σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο, άρχισα να αγχώνομαι (πράγμα που δεν μου συμβαίνει συχνά) από την περιέργεια για το αν θα ξέρω την κοπέλα και αν θα την έχω δει στην τηλεόραση ποτέ. Την απάντηση την πήρα με εικοσάλεπτη καθυστέρηση και ήταν αρνητική (είτε εγώ δεν βλέπω αρκετά τηλεόραση είτε δεν είναι ιδιαίτερα γνωστή Χμμμ; ). Ντάξει λέω δεν βαριέσαι το θέμα είναι να αποδώσει στο κρεβάτι. Έλα που όμως ούτε αυτό έγινε. Κατ'αρχάς να πω ότι από εμφάνιση δεν με εξέπληξε καθόλου θετικά και μου ήταν σχεδόν αδιάφορη στο πρόσωπο. Στο σώμα όμως ήταν πάνω κάτω όπως την περίμενα: σχετικά λεπτή, λίγο πιο κοντή από μένα και με ωραίο κώλο. Αφού έκανε μπάνιο και τελειώσαμε τα ποτά αρχίσαμε τα προκαταρκτικά με δική μου προτροπή λόγω ανυπομονησίας και καύλας. Φιλιά μετρημένα χωρίς γλώσσα και πάθος, πίπα καλή αλλά ως εκεί και γενικά τίποτα που να μην έχω ξαναδεί. Την σταματάω στο 5λεπτο και αρχίζουμε doggy που ήταν και το μοναδικό highlight της συνάντησης, το μόνο διάστημα που όντως πέρασα καλά και υπήρξε μια κάποια πραγματική απόλαυση. Στις υπόλοιπες στάσεις (ιεραποστολικό, από πάνω και κάποιες άλλες παραλλαγές) με ξενέρωσε γιατί καταλάβαινα ότι δεν το απολάμβανε και σε ορισμένες φάσεις ήταν πολύ μηχανική και δεν υπήρχε πάθος. Δεν ξέρω αν φταίω εγώ, αν έπεσα σε δύσκολη μέρα, αν δεν υπήρχε χημεία ή αν υπάρχει κάποιος άλλος λόγος αλλά ήταν πολύ αισθητό ότι εκείνη την στιγμή δούλευε που ντάξει στην ουσία δουλειά είναι αλλά για μένα (και για όλους πιστεύω) δεν έχει σημασία μόνο η τεχνική και η εμφάνιση αλλά να στο πουλήσει κιόλας το παραμύθι αυτή την 1 ώρα του ραντεβού, να νιώσεις ότι η ηδονή είναι αμοιβαία και όχι ένα "έλα να τελειώνουμε περιμένουν κι άλλοι". Ξαναλέω μπορεί να έτυχε γι'αυτό και δεν είμαι πιο αυστηρός και απόλυτος. Δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε μιας και είχα ήδη ξενερώσει. Είπαμε 2-3 κουβέντες απλά για να περάσει η ώρα και αφού κάναμε εναλλάξ μπάνιο αποχώρησε. Συμπέρασμα: μπορεί μεν να υπήρχε η πρόθεση αλλά ούτε την διάθεση είχε στο δικό μας ραντεβού ούτε κάτι ιδιαίτερο μου έβγαλε και το "τηλεπαρουσιάστρια" και να μην υπήρχε στο όνομα της στο site διαφορά δεν θα είχε καμία όσον αφορά εμένα. Έχω περάσει πολύ καλύτερα και δεν νομίζω να την προτιμήσω ξανά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, nobodyelsebutme, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού