Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γαμώ το πιώμα μου γαμώ. Σχεδόν παραπατούσα άλλα ήθελα να χώσω τον πούτσο σε ένα μουνί που να αντέχει. Παίρνω το γραφείο και ρωτάω ποιά είναι διαθέσιμη. Μου λέει η τηλεφωνήτρια η Ζήνα. Οκ λέω στείλτη.

Πάω στο ξενοδοχείο και κάνω ντουζακι να φύγει η τσιγαριλα. Χτυπάει η πορτα, ανοίγω και λέω τώρα θα με δει και φύγει. Δεν μάσησε όμως. Μου λέει για να δούμε αν θα αντέξεις μαζί μου. Ωπα λεω το μαγκακι...να πω ότι είναι πολύ όμορφη και με ωραία μάτια. Κούκλα.

Δεν την αφησα να μπει για ντους. Τη γονατιζω μπρόστα μου και της τον δίνω στόμα. Μικρη στο ματι το πορνιδιο αλλα στις ψηλες στροφες τραβαει. Φορτωμένος όπως ήμουν χύνω και πεφτω στο κρεβατι ετοιμος να κοιμηθω. Μπαινει για ντους και μολις βγαινει και με βλεπει μισοκοιμισμενο μου λεει οχι δεν τελειωσαμε. Πάλι πίπα και εγω ξαπλωμενο να την απολαμβάνω. Στησου μωρή στα 4 της λεω. Τούρλα ο κώλος. Το χώνω μέσα σκαμπιλίζοντας τα κωλομέρια της. Να βογγάει το μωρό και εγώ να μην σταματάω. Πήγαινε στην πολυθρόνα και άνοιξε τα πόδια. Βάζω ένα μαξιλάρι στο πάτωμα και γονατιστός αρχίζω να τη γαμάω. Γαμάτη άισθηση αλλα δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα λόγο του ποτου. Σηκώνομαι όρθιος τη γραπώνω και την ανεβάζω στον πούτσο μου. Σαν πούπουλο ήταν. Κανονική τσόντα. Εκεί δεν άντεξα και έχυσα.

Ημουν τόσο λιωμα που δεν περιμενα να μεινει η μικρη. Δεν μασησε όμως. Και όχι μονο δε μάσησε αλλα καταφερε να χυσω και δυο φορες. Θα τα πούμε και άλλη φορά καύλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
dinos34
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.006
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζήνα(2), airfather, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού