Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο βράδυ μετά από απογευματινή θεατρική παράσταση είχα όρεξη για σεξάκι.
Αρχικά έλεγα να πάω για μασαζάκι για καμιά ώρα και μετά ποτό στο κολονάκι αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με το μαγαζί όλες ήταν κλεισμένες.
Τζίφος, πρέπει να κανονίσω κατάσταση για ξενοδοχείο, παίρνω τηλ την μια ήταν αδιάθετη παίρνω την άλλη ήταν φουλ.
Τι να κάνεις; Σάββατο βράδυ είναι άντε να βρεις να γαμήσεις...
Στη τελική σκέφτομαι η Άννα είναι καλή επιλογή για VFM συν το ότι ήθελα να "τεστάρω" το λάρυγγα της.
Το ραντεβού κλείνεται για τις 12:00, άκυρο το ποτάκι αλλά καλύτερα πίπες παρά ποτάκια Γερο-μύστης
Μετά από μήνυμα της ξεκίνησα από το σπίτι και φτάσαμε σχεδόν μαζί στην είσοδο. Δε θέλει ποτέ να ταλαιπωρεί τον πελάτη και θέλει να έρχεται ακριβώς στην ώρα της. Εκ πρώτης όψης δε μου έκανε καμιά εντύπωση, το πρόσωπο της ήταν ταλαιποριμμένο και τα μαλλιά της αχτένιστα μου έδινε την εικόνα μιας γυναίκας που έφυγε βιαστικά από την κουζίνα για να απατήσει τον άντρα της.Μεγάλο χαμόγελο
Φυσικά όταν ανεβήκαμε μαζί στο δωμάτιο ξεχάστηκαν όλα αυτά, σημασία έχει το γαμσι Κατσικογάμης στη τελική δεν είμαι και ο Chris Hemsworth.
Αφού βγάλαμε τα ρούχα μας έπεσαν τα πρώτα χαδάκια, φιλάκια, πουτσοτριψήματα.
Το εργαλείο έγινε πέτρα και η Άννα δε το άφησε να φύγει από το στόμα της και τα βυζιά της. Πολύ σάλιο και περιποίηση μέχρι που πήρε φόρα και άρχισε τις βαθιές πίπες. Το πήγαινε μεθοδικά και με ρυθμό τρείς κανονικές, μια βαθιά, αναπνοή, αρχίσαμε να συγχρονιζόμασταν. Εκεί ήταν που κατάλαβα ότι δεν έπρεπε να χαραμίσω το ταλέντο της, την βάζω κάτω και την είχα μισή ώρα στη πίπα, τι ανάσκελα, τι στα γόνατα, τι με χέρι, τι βεντούζα, η κοπέλα τον ρούφαγε σα ηλεκτρική σκούπα.
Μετά από αυτή την περιποίηση ήρθε η σειρά μου να ανταποδώσω ξαπλώνουμε στο κρεβάτι και ξεκινάμε με ιεραποστολκό. Κι εδώ ήθελε αργά στην αρχή και γρήγορα στο τέλος. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις αλλά η καλύτερη ήταν στα 4 με τα πόδια τεντομένα και στο τέλος να την κοπανάω με όλοι μου την δύναμη, δυσκολεύτηκα αλλά τα κατάφερα και γίναμε μούσκεμα. Αφού πέρασε η ώρα και εγώ ακόμη έδινα πόνο η Άννα μου λέει πρέπει τελειώσεις δε μπορείς; Οκ λέω βγάζω την καπότα και αρχίζω να τον παίζω ανώ έχω την γλώσσα της για υποβοήθεια. Λίγο πίπα, λίγο βιζομαλακία, λίγο γλύψημο στα ρχίδια και το τέλος πλησίαζε... Της λέω να ξαπλώσει κάτω και να περιμένει το χύσι μου σαν το μάνα εξ ουρανού. Φυσικά δε κρατήθηκα πολύ της γέμισα την μάπα και το στόμα χύσι ενώ τα υπόλοιπα χύθηκαν στο σώμα.
Τι γαμήσι ήταν κι αυτό είχα πολύ καιρό να πιάσω τέτοια απόδοση non stop, το ευχαριστήθηκα, ξανάνιωσα.
Είναι πολύ εργατική κοπέλα και θα κάνει ότι μπορεί για να ευχαριστήσει τον πελάτη, στα συν ότι όταν την είδα περιποιημένη και χτενισμένη ήταν πολύ καλύτερη από την εικόνα που είδα στην αρχή.

Αυτά τα ολίγα από μένα μέχρι την επόμενη κριτική να περνάτε καλά και να Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, kelenor, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2018
ητανε μια υπεροχη συναντηση με ευχαριστει που περασες ομορφα πολλα φιλιαΈρωταςΈρωτας
14 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλάκια μωρό θα τα ξαναπούμε Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2