Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να μην τα πολυλογώ, περίμενα στο σαλόνι υπομονετικά, και όταν βγήκε ενω είχε κι άλους που καθόταν με κάρωσε με το βλέμα και ήρθε κοντά μου σαν να μην υπάρχει κανείς άλλος εκεί, σκύβει και μου λεει έχω πράσινα μάτια και έρχεται στο πρόσωπο μου ερωτικά, βάζω το χέρι και τη χαιδεύω λίγο στο ωραίο κωλαράκι, είναι ψηλή, με ωραίο πολύ κορμί αλλά μικρά νερουλά βυζάκια..
Πέρασα φυσικά μέσα και όρθιοι αρχίσαμε να χαϊδευόμαστε, σαν να ήταν γκόμενά μου, έχει και ωραία μακριά καστανά ίσια μαλλιά, δεν μιλάει καλά Ελληνικά, ούτε Αγγλικά, όμως άρχισε να παίζει παιχνίδια, φιλώντας με στο στήθος όρθια, και προσπαθούσε να με γαργαλήσει η να με πειράξει λες και ήμασταν συμμαθητές στο πρώτο γαμήσι...
μετά πήγε στο κρεβάτι και κάθισε πήγα να τη βοηθήσω να βγάλει το σουτιέν αλλά το έκανε αμέσως, και όρθιος συνέχιζα να την αγκαλιάζω και μετά σκύβω όπου και έπεσαν και γλωσσώφιλα, ξέρω ξέρω συγνώμη professor αλλά με πήγαινε λίγο πιο πολύ φαίνεται.
Μετά με παρότρυνε να ξαπλώσω όπου και άρχισε να πέφτει πάνω μου και να τρίβεται, κατέβηκε έβαλε προφυλακτικό και με άρχισε στη πίπα χωρίς καθόλου δόντι, σε κάποιες φάσεις που πήγαινα να τον πιάσω να της τον κρατάω μου απομάκρυνε το χέρι και συνέχιζε, σαν να μου έλεγε μην το χαλάς, την ίδια στιγμή άρχισε να χαϊδεύει και να σφίγγει μπαλάκια με το χέρι της όσο πρέπει λίγο πριν πονέσω.
Πήγε να ανέβει απο επάνω μου αλλά της ζήτησα πίσω κολλητό, γιατί έχει υπέροχο σώμα, στήθηκε και με άφησε να τον παίζω πάνω στο κωλαράκι της με την ησυχία μου, όπως τον έβαζα στη μουνάρα της, πήρε το μαξιλάρι το έβαλε από κάτω και ξάπλωσε μπρούμυτα τουρλώνοντας το κωλαράκι και έτσι έπεσα απο επάνω οπού και έχυσα μετά απο ωραίες δυεισδήσεις απο τη μεριά μου και πολύ ωραίου κουνήματος απο τη Λάουρα σε κάποια φάση ανέβαζα ρυθμό και ανέβασε και αυτή κουνήματα οχι μόνο πάνω κάτω αλλά και στριφογυριστά για να νοιώθουμε, δεν με έβιασε να βγω καθόλου και έπεσα πάνω της να της δώσω κι άλλα φιλάκια στη πλάτη ώμους κλπ, και έπαιρνα ανάσες, όπως βγήκα και πέφτω δίπλα δε σηκώθηκε και πλάγια μείναμε αγκαλιασμένοι με φιλιά και κάποιο διάλογο, με έκανε να νοιώθω υπέροχα. Έρωτας
Τι να πεις το μόνο αρνητικό ήταν ότι είχε αρκετό gel, γι αυτό και είδα το μπουκαλάκι και όταν το βλέπω δεν ζητάω 69 έστω και εαν προσφέρεται, αυτή η κοπέλα πάντως για εμένα είναι παράδειγμα χαρακτήρα που αν τον είχαν όλες θα είμασταν ευτυχισμένοι, και πρέπει να ήμουν μαζί της κάπου 14 λεπτά, χωρίς να ενοχλήσει ούτε η υπηρεσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, sexaddict7, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού