Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μία ετεροχρονισμένη κριτική, που ελπίζω να βοηθήσει τους επισκέπτες της περιοχής.

Πρώτη μέρα της κοπέλας στην περιοχή και έπεσε βραδυνή επίσκεψη. Η φιλική τσατσά με υποδέχτηκε, και μου παρουσίασε την Λόλα. Ασιάτικά/Μογγόλικα χαρακτηριστικά, με μαύρα μαλλιά, μερικά επιπλέον κιλάκια στη μέση και τα μπούτια, πολύ όμορφα εσώρουχα και ωραία βυζιά. Πλήρωσα το απλό παράβολο, και πέρασα στο κάτω δωμάτιο (όχι το αγαπημένο μου).

Μέχρι να γδυθώ ήρθε και η κοπέλα και βγάζοντας τα εσώρουχα της ξάπλωσε δίπλα μου. Μόλις της ακούμπησα το στήθος πετάχτηκε γιατί τα χέρια μου ήταν κρύα λόγω μηχανής. Μου έβαλε το χέρι στον κώλο της μέχρι να ζεσταθώ, μια και εκεί από ότι είπε δεν την νοιάζει. Όμορφο δέρμα, άψογο ξύρισμα της περιοχής, και επέτρεψε και δάκτυλα στο μουνάκι. Το κωλαράκι λέει δεν το δίνει, και δεν το έχει δώσει ποτέ!
Ξεκίνησε να γλύφει λαιμό αυτιά και στήθος, όση ώρα έπαιζα εγώ με την τρυπούλα της. Τα χέρια μου είχαν τώρα ζεσταθεί, και μπορούσα να παίξω και με τα βυζιά και τις ρώγες της. Την τράβηξα κοντά μου για να της γλύψω τα βυζιά, και αυτή άρχισε να παίζει με το σηκωμένο όργανο. Φόρεσε το προφυλακτικό με το στόμα και ξεκίνησε ένα πολύ γρήγορο και με ένταση τσιμπούκι. Για να πω την αλήθεια δεν μου αρέσει έτσι, αλλά προτιμώ πιο αργά και αισθησιακά. Την σταμάτησα και της ζήτησα να καβαλήσει. Έβαλε σάλιο στο μουνάκι της και κάθισε αργά μέχρι να μπει όλο το όργανο μέσα.
Συνέχισε να κινείται πολύ αργά, και έτσι ανέλαβα πρωτοβουλία να κινούμαι και εγώ για να επιταχύνουμε το ρυθμό. Δεν την βόλεψε, και ήθελε να αλλάξουμε στάση για να πάρω εγώ τον έλεγχο του ρυθμού. Την γύρισα στα 4 όπου στήθηκε με κλειστά τα πόδια, αλλά καλό σπάσιμο στη μέση. Της είπα να ανοίξει τα πόδια της και το έκανε χωρίς καμία καθυστέρηση. Έβαλα τώρα εγώ σάλιο, και μπήκα όλος μέσα. Άρχισα να ανεβάζω το ρυθμό, μέχρι που την καταχτυπούσα με μανία. Έφαγε και 2-03 μπάτσες στην κωλάρα, χωρίς καμία διαμαρτυρία. Έχυσα με ένταση και το κατάλαβε σφίγγοντας το μουνάκι της.

Ξάπλωσα στο κρεβάτι, και μια και δεν είχε ακουστεί ακόμα άλλος πελάτης, πιάσαμε την κουβεντούλα. Έχει εργασθεί λέει και στη Θεσσαλονίκη, και είναι στην Ελλάδα 3 χρόνια. Τα Ελληνικά της είναι καλά, αλλά η ηλικία της μάλλον πάνω από τα 24 που δηλώνει.

Σε γενικές γραμμές μια σχετικά καλή εμπειρία, που χρήζει επανάληψης για επιβεβαίωση.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη

Υ.Γ. Αδέρφια, γράφετε καμιά κριτική μπας και τσιτώσουμε τους οίκους να φέρουν κανένα καλό μουνί, γιατί στο τέλος θα φτάσουμε να γαμούμε τις τσατσάδες Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λόλα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Jim25jim, rimondi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού