Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ετεροχρονισμένη κριτική για την Έλενα, μια και επέστρεψε και καλό είναι να τα γράφουμε...

Δεύτερη ή τρίτη μέρα της κοπέλας στην πρώτη της επίσκεψη, και οι φωτογραφίες μου είχαν κινήσει το ενδιαφέρον.

Απογευματινή βόλτα λοιπόν στην περιοχή, και απ'ευθείας στο Νο11. Η ευγενική τσατσά παρουσίασε την κοπέλα ανακοινώνοντας τα προγράμματα.
30 το απλό, 40 με 69 και 50 με 69 και ακάποτο τσιμπούκι. Εμφανίστηκε το κορίτσι και έλαμψε ο χώρος. Χαμογελαστή, με ξανθά μαλλιά (που έπρεπε να βάψει ρίζα), σκούρο δέρμα, και ωραίο σωματάκι. Αν και συνήθως επιλέγω στην πρώτη επίσκεψη απλό πρόγραμμα, τώρα επέλεξα με 69 και πέρασα στο δωμάτιο.

Κλείνοντας την πόρτα άκουσα το νερό στη ντουζιέρα να τρέχει, και λίγα λεπτά μετά η κοπέλα εμφανίστηκε στο δωμάτιο, φρεσκοπλυμένη και μοσχομυριστή. Έβγαλε τα εσώρουχα της, και ήρθε από πάνω μου. Άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και τα αυτιά, και κατεβαίνοντας μου είπε πόσο της άρεσε που ήμουν καθαρός και με ωραίο άρωμα. Άρχισα και εγώ να την πασπατεύω, και βρεθήκαμε να γλωσσοφιλιαζόμαστε. Από ότι είπε δεν το κάνει με όλους, αλλά μόνο όπου της βγαίνει!
Την ξάπλωσα και άρχισα να κατεβαίνω στα 2,5 άρια βυζιά της. Ανταποκρίθηκε με αληθοφανείς (?) αναστεναγμούς, και έτσι ξεκίνησα να γλύφω το μουνάκι της με μανία. Κουνήθηκε πάνω στη γλώσσα μου και μου πίεζε το κεφάλι πάνω στο μουνάκι της, μέχρι που άρχισε να σπαρταράει. Με έσπρωξε από πάνω της και με μια βιαστική κίνηση πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα όμορφο τσιμπούκι. Βαθύ όσο χρειάζεται, χωρίς καθόλου χέρι ή δόντι.
Για να μην με τελειώσει έτσι, της ζήτησα να έρθει από πάνω μου. Το έκανε χωρίς καθυστέρηση, και φαινόταν να το απολαμβάνει. Για να ολοκληρώσω της ζήτησα να γυρίσει στα 4 όπου στήθηκε πολύ όμορφα, και δέχτηκε αδιαμαρτύρητα έντονο καταχτύπι. Μετά την ολοκλήρωση τραβήχτηκε αργά, και έφερε χαρτί για να βγάλει το προφυλακτικό και να με σκουπίσει.

Με ευχαρίστησε, την ευχαρίστησα, και έφυγα με ένα μεγάλο χαμόγελο! Δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων δεν είχα προλάβει να την ξαναδώ την προηγούμενη φορά, αλλά αυτή τη φορά θα με έχει συχνά!

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη, αλλά έχετε υπόψη σας ότι (όπως και μάλλον όλες οι κοπέλες) εκτιμά την καθαριότητα και την ευγένεια, και μάλλον θα σας αποζημιώσει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού