Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ολα πανε καλα τελευταια, και επειδη ηθελα να μου κανω ενα δωρο.... Εκανα ενα τριωρακι με το κοριτσι.Εκλεισα σημερα το πρωι κ υπηρξε αμεση ανταποκριση σε ολα τα αιτηματα μου. Ξερεται νομιζω ολοι που μενει αφου εχει μονιμο στεκι στην συγγρου και ειναι καθολα αψογο.Ανοιγωντας την πορτα τα παιξα ειναι οντως ψηλη κ με τακουνια μου εριχνε ( εγω ειμαι 1,88!!!), περιμενε το κοριτσι ντυμενο ΚΙΝΚΥ οπως και ειχαμε πει, ντουζακι κ βουρ στο ψητο. Οι υπηρεσιες ειταν αψογες, βαθια υγρη πιπα ( πηγε να μου πνιγει σε καποια φαση απο την μανια του ρουφηγματος!!!)και γενικοτερα ολα τα σχολια για την συγκεκριμενη απο τουσ λοιπους συναγωνιστεσ ισχυουν στο ακεραιο.Ηπιαμε μαζι χυμους φαγαμε και σοκολατακια που προσφερε και εκτος αυτου, μου εκανε και αναλ δωρο χωρις χρεωση, γιατι στην 1 ωρα τρελλαθηκαμε στα φιλια χαδια κτλ κτλ κτλ.Αψογη και κυρια και θα ειναι παλι μαζι μας τον Απριλιο.

Θελω να πω οτι ειταν να παρω την Τια απο τον Ζουζι, αλλα απο οτι διαβασα στο φορουμ δεν .... οποτε πηραμε το κορμι....

Συνηθως δεν γραφω ( βασικα εδω ειναι η πρωτη φορα) αλλα μετα απο αυτα που διαβασα για τον ΒΑΒΥ ειπα να αποθεσω ενα φορο τιμης και να ξερει οτι πολλα μελη εχουν ωφεληθει απο τις κριτικεσ του.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2009
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
700
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
40
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού