Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
"Έτρεξα" να τεστάρω την skinny πιτσιρίκα Σάρα. Πήγα στην αρχή απλά για να τσεκάρω, αλλά λέω 10 ευρώ είναι, δε γαμιέται!
Πιτσιρίκα, κοντή, λεπτή φουλ αλλά με ωραίο τσουπωτό κωλαράκι για τα κιλά της, ανύπαρκτο βυζί, αφανέ μαλλιά τύπου παλιάς Τάμτα. Στο πρόγραμμα από τον τσάτσο τα πάντα όλα εκτός ακάπωτης. Είχε και άλλη μια, αλλά όχι του στυλ μου.
Στο δωμάτιο ήμουν τυχερός επειδή είχε μόλις κάνει μπάνιο, οπότε της έγλειψα ρωγίτσες, καθαρό μουνάκι και λίγο σούφρα. Αλλιως δύσκολα θα επέλεγα να τα κάνω..
Όμως! : μπήκε με την καπότα σχεδόν στο στόμα, άμεσα να την περάσει. Προκατακτικά μηδέν από μόνη της, μόνο μετά από δικιά μου κίνηση, όπου όμως ήταν δεκτική. Αφού μου σηκώθηκε πιάνοντας το υπέροχο κωλαράκι της, φόρεσε την καπότα. Πίπα 20 sec χωρίς γλυφομπάλι, και άμεσα σηκώνεται για cowgirl.
Της λέω θέλω 69
-Α δε κάνω
-Και εγώ τι φταίω, έξω είπε ότι κάνεις. Έλα. Σιγά, θα σ'αρεσει.
Ανέβηκε για κανα λεπτό, χωρίς ιδιαίτερη πίπα εκείνη την ώρα.
Μετά cowgirl, απόλαυσα την αίσθηση του λεπτού σώματός της, πισοκωλητό, και μετά πήγα για κώλο, έβαλε λίγο τζελ, ωραίο κωλαράκι, και όταν αποφάσισα ότι ήθελα να χύσω, ανελέητο σφυροκόπημα στο σουφρίδι της για κανα 20δεύτερο, χωρίς δισταγμούς από κείνη.
Όμως: μου κάνει μετά αφού τελείωσα, πιο σιγά ρε μωρό μου, να το ευχαριστηθώ και εγώ (πίπες..). Προκατ, και πίπα, πολύ κάτω της βάσης προς το μηδέν, 69 μετά από απαίτηση μου μόνο, συμμετοχή χαμηλή, χωρίς επιφωνήματα, μάλλον κομοδίνο τη λες... Συνεύρεση 8 λέπτου.
Δωμάτιο/στρώμα σεντόνι για το πούτσο (το σεντόνι δεν είχε χυσιές, αλλά διάφορες άλλες βρόμες) (μεταξουργείο..). Τσάτσος ευγενικός, έτρεξε να φέρει χαρτί που νόμιζε η κοπέλα πως δεν είχε στο δωματιο, ενώ είχε. Γενικά σωστή αντιμετώπιση από αυτόν.
Παρόλα αυτά, για το 10ρικο εγώ τελικά έκανα τη δουλειά μου με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, γάμησα κορμάκι που ήθελα, οπότε θεωρώ τον λόγο vfm πάνω από τη βάση, ότι δε τα κλαίω τα λεφτά μου. Είμαι βέβαιος πως θα υπάρχουν και άλλα αντίστοιχα λεπτά κορμάκια με πολύ καλύτερες υπηρεσίες. Λεφτά να χουμε, να τα ανακαλύψουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
826
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, dmtrsxxx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού