Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ελένη...Σώμα μεν καλό, αλλά τραχύ... Βουλγαροτσιγγανοφέρνει....

Η κοπέλα δυστυχώς άπειρη .... δεν ξέρει να βάλει καπότα!! την ξετυλίγει όλη και πάει να την βάλει (σε πεσμένη πούτσα)... μάλιστα την πρώτη την έσκισε με τις νυχάρες της και ζήτησε άλλη από την τσατσά... και της λέω άστην την καινούρια θα την βάλω εγώ... και πάλι τα ίδια! μου την ξετυλίγει και μου την δίνει δεν την πρόλαβα... χαχα... την έβαλα κακήν κακώς σε μελάτη πούτσα...

πήγε να μου κάνει ακαπ. δεν ήθελα...

μετά κάθισα σε ένα καναπεδάκι που έχει το δωμάτιο και της είπα αυτή στο πάτωμα με τις πατούσες (σαν να είναι σε τούρκικη τουαλέτα) να με τσιμπουκώνει... μου άρεσε αυτή η στάση και κάυλωσα κάπως και πάμε κρεββάτι και της ζήτησα κώλο.. αυτή σε τελείως ΑΒΟΛΗ στάση κάπως όρθια έξω από το κρεββάτι και τα χέρια της πάνω στο κρεββάτι να προσπαθώ να τον βλαώ στον κώλο αλλά να πονάει...

με τα πολλά λίγο μουνί και έχυσα να τελειώνω και έμεινε να με κοιτάει έκπληκτη μα πως τελείωσα γρήγορα?!?!? και να συνεχίζει.. και επίμονα και πως και τελείωσα έτσι?? και αν έχω πρόβλημα??? τόσο γρήγορα??? κλπ κλπ....

Προς τιμήν της η τσατσά ... βγαίνοντας πετάχτηκε φεύγοντας να με ρωτήσει πως πέρασα... και αφού με είδε κατσούφη, με έβγαλε έξω να τα "πούμε" πιο άνετα και της τα είπα... η κοπέλα της λέω δεν κάνει... τα βασικά δηλαδή... δεν ξέρει να βάλει καπότα!!! και οκ, είναι μεν ας πούμε δεκτική αλλά ταυτόχρονα ξενερουά...

απτην άλλη, περίμενα από την τσατσά που με ξέρει χρόνια, να μου πει πάρε έστω κάποια χρήματα πίσω... ίσως αν τα ζητούσα να μου τα έδινε... γενικά δεν το συνέχισα και έφυγα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Ελένη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros_xoris_tsinora, flynow, Επιρρεπής και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2018
Η συγκεκριμένη τσατσά είναι από τις σωστές στο χώρο..κάνει σωστά την δουλειά της.. ρωταει τους πελάτες ..κ κυρίως δε μουρμούραει όταν φεύγεις κ να πετάει
καρφια..όσο για τη κοπέλλα τη είχα δει αλλά δε πέρασα,κάτι δε μ άρεσε..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1