Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230238
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ο τίτλος της κριτικής προέκυψε ασυναίσθητα ακούγοντας τυχαία το συγκεκριμένο τραγούδιΈρωταςΈρωταςκαι σίγουρα αντικατοπτρίζει τα συναισθήματα που ένιωσα λίγο μετά την αποχώρηση της απο το κρεβάτι μου...δεν είχα σκοπό να γράψω ξανά κριτική αλλά το χρωστάω στον εαυτό μου...ίσως και στο καυλί μου, γιατί, ναι, μετά απο πολλες, τόσες, όσες γυναίκες γάμησα, τολμώ να πω οτι το δικό μου το καυλί ταιριάζει απόλυτα στο γλυκό μουνάκι της ξανθιάς δεσποινίδας...και ταιριάζει ανατομικά, αισθησιακά και καυλωτικά...μέσα στο μουνάκι αυτό,το καυλί μου ανασταίνεται και εκτοξεύει την μεγαλή ποσότητα σπέρματος με αποτέλεσμα το Λιζακι, μετά απο κάμποσα δευτερόλεπτα αναμονής για να μην αφήσει καμμία σταγόνα να πάει χαμένη,να χρειάζεται να καταπονείται αλλά αγόγγυστα να καταφέρνει να με στέλνει στον ουρανό.
Η Λιζα ειναι όμορφη, είναι καλό τυπάκι και είναι και έξυπνη.Για εμένα κάνει και καλό σεξ.Πιθανόν γιατι της αρέσει.Πιθανόν γιατί χρειάζεται τα χρήματα.Και έτσι να είναι, χαλάλι της τα 80€.
Μακάρι να είναι καλά στην υγειά της και να συνεχίσει να δίνει στιγμές ανεπαναληπτης καύλας, είμαι σίγουρος οτι το θέλει και αυτή.
Στο επανιδείν κουκλιτσα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
1.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 karanikolos, yorkie, koumanidas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2018
Αξιος αξιος. Και η ανατομια που περιέγραψες ηταν πολύ αναλυτικη . Μπραβο και παλι
13 Φεβρουαρίου, 2018
Το αξίζει το 10άρι η Liza!!
15 Φεβρουαρίου, 2018
Υπάρχει κάποιος τρόπος να έχω το τηλέφωνό της;
CR
CAVALLINO RAMPANTE
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θυμόςμακρυά!απάτη το παίζει και δύσκολη η παλιοβρωμιάρα και δεν δίνει το τηλ της,μολις την κόψει λόρδα το δινει!μαυρο απο εμένα!ΘυμόςΘυμόςΓαμήσου
S
salkidis
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε manoss 1 διαφωνώ μ΄αυτό που λες. Εννοείται ότι αυτό που κάνει, θα το κάνει όποτε θέλει αυτή και όχι εμείς, για να το κάνει άλλωστε και με τον τρόπο που διαβάζουμε στις κριτικές. Το ότι είναι επιλεκτική (αν το κάνει γι αυτό), επίσης καλά κάνει. Προφανώς έχουν δει πολλά τα μέτια της...
CR
CAVALLINO RAMPANTE
11 Μαρτίου, 2018
Δάχτυλο δέχεται η μικρή?
13 Μαρτίου, 2018
Αξιος,10 με τόνο Ναι!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7