Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 18985
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ψάχνοντας για πιπινι έπεσε το μάτι μου στην Κατερίνα. Διαβάζοντας και τις κριτικές της λέω δεν γαμιέται ας το κάνω το κασκαντεριλίκι. Δεν το μετάνιωσα τελικά.

Ηρθε λίγο μαζεμένη στο ραντεβού (γι αυτο και ο τιτλος) αλλά φρόντισα να την χαλαρώσω με ένα ποτήρι κρασί. Ήπιε μια γουλιά μου έδωσε ένα παθιάρικο γλωσσόφιλο σχολιάζοντας το πόσο ωραία μύριζα και ζήτησε άδεια να μπει για φρεσκάρισμα. Βγαίνοντας είδα αυτό που περιμένα. Περιγραφή περιττεύει γιατί έχει φωτό και βίντεο στο προφίλ της. Μέτρια στο ύψος με ωραίο κώλο και βυζάκια με σκληρές ρώγες που φχαριστήθηκα να γλύφω.

Η μικρή έκανε επιθετικό μπάσιμο με βαθύ λαρυγγωτό τσιμπούκι. Τη σταμάτησα για να ρίξω το πρώτο γκόλ με γρήγορο πισωκολητό και χύσιμο πάνω στα κωλομέρια της. Πολύ σφιχτό μουνί! Ειχε πλακα γιατι γελουσε μολις με ειδε ιδρωμενο. Δεν ειχα πει την τελευταία μου κουβεντα Ματάκι

Ειχα χρονο οποτε την πιανω σε σπατουλαρισμα με τη γλωσσα εναλλαξ κωλο – μουνι και το μωρο να βογγαει. Γυρναμε σε 69 απολαμβανοντας το θεαμα απο το καθρεφτη στο ταβανι. Την ανεβαζω πάνω μου και οπως με καβαλάει γέρνει και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα. Καπάκι την ξαπλώνω και της ανοίγω τα πόδια γαμωντας την με γρήγορο ρυθμό. Το μικρό δεν σταμάτησε να με φιλάει. Δεν άντεξα και έχυσα και δεύτερη φορά. Είχε μείνει κανά τέταρτο οπότε τα είπαμε λίγο έκανε το ντουσάκι και αποχώρησε. Καλό που είναι Ελληνίδα οπότε η συζητηση τσούλισε.

Μόνο μείον ότι δυσκολεύτηκα λίγο στο κλεισιμο του ραντεβού γιατί η μικρή είχε μια άλλη υποχρέωση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Jim25jim, LanciaRallye037 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού