Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 13 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 169518
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Είχα κλείσει ραντεβού με την Αφροδίτη απ'το μεσημέρι για το βράδυ της ίδιας μέρας.
Λίγο μετά, και αρκετές ώρες πριν το ραντεβού, ρώτησα αν θα μπορούσε το ραντεβού να μεταφερθεί μισή ώρα αργότερα.
Είπαν οκ, κανένα πρόβλημα.

Πάω και εγώ στην ώρα μου στο δωμάτιο, και παίρνω τηλέφωνο 10 λεπτά πριν την ώρα του ραντεβού (στις και μισή) να δώσω τον αριθμό και μου λένε απλά οκ, ευχαριστούμε κτλ.
Περνάνε 20 λεπτά από όταν θα έπρεπε να έχει φτάσει (παρά 10 δηλαδή) και παίρνω ξανά να δω τι γίνεται. Μου το κλείνουν και παίρνουν 1 λεπτό μετά (έπρεπε να συνεννοηθούν τι θα πουν φαίνεται).
Θα είναι εκεί στις και δέκα με και τέταρτο μου λένε. Το ραντεβού ήταν στις και μισή απαντάω, πώς γίνεται αυτό? Έμπλεξε στην κίνηση λένε.
Ως γνωστόν τα βράδια καθημερινής έχει φοβερή κίνηση... Μαλακία

Η κοπέλα έφτασε όντως και τέταρτο. 45 λεπτά μετά το ραντεβού δηλαδή. Πάλι καλά που δεν είχα άνεση στον χρόνο εκείνη τη μέρα (όχι πως αυτό το κάνει εντάξει εννοείται).

Τελικά, όπως μου είπε η Αφροδίτη, ενώ ήταν στον δρόμο για να έρθει στο ραντεβού μας την πήραν τηλέφωνο να πάει σε άλλο ραντεβού. Για ολόκληρη ώρα κιόλας, ούτε καν μισή!.. Και παρόλο που το ραντεβού μας ήταν σε μισή ώρα. Πολύ επαγγελματική συμπεριφορά, μπράβο!... Γαμήσου

Γενικά, από ότι κατάλαβα, τα συνηθίζουν κάτι τέτοια. Για αυτό προσοχή μάγκες. Ειδικά αν δεν είστε χαλαροί χρονικά (όχι πως αλλιώς είναι οκ να χάνεις τον χρόνο σου βέβαια) σκεφτείτε το 2 και 3 φορές πριν το "προτιμήσετε".
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aggelosaa, satyrus, old boy και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2018
Τουλαχιστον φιλε θα αποζημιωθηκες απο την Αφροφιτη!!!!εχω παρει και ειναι πολυ καλη!!!!!Ναι!Ναι!
14 Φεβρουαρίου, 2018
Ισχύει φίλε. Αλλά με τα τηλέφωνα να χτυπάνε στο 40λεπτο για το επόμενο ραντεβού στο οποίο και (προφανώς) θα αργούσε... Δεν άφησαν και πολλά περιθώρια "αποζημίωσης". Μαλακία Τι να πεις...
19 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα,κατανοούμε το παράπονο που έχετε,ωστόσο με ορισμένες κοπέλες ,όπως η Αφροδίτη,η Σακίρα και η Ρόζα υπάρχει μεγάλη ζήτηση,δύσκολος ο χειρισμός και πολλοί ανθρώπινοι παράγοντες,ευχαριστούμε για την κατανόηση!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3