Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51934
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω επισκευθεί πολλές φορές το μασαζοτριβείο DBA και απλά ήταν η πρώτη μου φορά που διάλεξα nuru.
Λόγω κάποιας προσωπικής επετείου είπα να το γιορτάσω διαλέγοντας την κλασσική αξία της Δήμητρας (παρα το ότι απο όσες παρέλασαν και η Amy μου κανε καλή εντύπωση). Πάντα φιλόξενη,περιποιητική , χαβαλές πληθωρική και την επέλεξα στο nuru. Μπήκα στο δωματιο που αν και μικρό είχε ντους και εκανα το μπανάκι μου.
Δεν μετάνοιωσα καθόλου για την επιλογή.Αν και σε μικρό δωμάτιο η Δημητρα έκανε πολυ καλή ατμόσφαιρα. Η κοπέλα με κράτησε πάνω σχεδόν απο ώρα, το nuru ηταν με πραγματικά αυθεντικά προιόντα επιπέδου επαγγελμάτικων μασάζ και η Δήμητρα μου ετοίμασε το gel όπως εκείνη ήξερε. Μετα ξεκινήσαμε με το massage που ηταν επιπέδου οπως τα παλιά κλασσικά ελαιοτριβεία της Αθηνας και μετά απο ώρα τριψιματος απο τη πλατη ως παντου γυρισα μπροστά όπου δεν άργησε να γίνει το μοιραίο. Με καβάλησε για τα καλά ενω απολάμβανα τους βυζους της , τις καμπύλες της με τελείωμα πάνω της που το δεχτηκε ευχάρισταΈρωτας
Προσωπικά θα ξαναπάω και θα επιλέξω παλι το Nuru. Ακομα και αν το μέρος δεν ειναι βολικό να παρκαρεις η δεν εχει τις τοσο καλές υποδομές.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
110
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, kwstasxat, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού