Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Έλλις την έχω κατατάξει πλέον στα στανταράκια μου...Έτσι μίας και τον Νοέμβριο την είχα επισκεφτεί και είχα περάσει τέλεια είπα να περάσω ξανά μίας και ήμουν στη περιοχή...
Χωρίς να έχω δει το πρόγραμμα του ιδρύματος έκανα μία αναστροφή από την Εθνική και πάρκαρα στο μαγαζί...
Υποδοχή από την υπηρεσία και μου παρουσιάζει μία κοπέλα την Αλσου κάπως έτσι τέλος πάντων...Με ενημέρωσε μάλιστα πως κάνει και φουλ πρόγραμμα συμπεριλαμβανομένου και του πρωκτικού...Η κοπέλα μου φάνηκε "αδιάφορη" και μακριά απ΄τα γούστα μου και την ρώτησα αν έχουμε άλλη...
-Δυσκολεύτηκε να μου απαντήσει και παρά ταυτά μου λέει είναι η Έλλις,αλλά είναι στο δωμάτιο...
-Της λέω θα περιμένω να την δω!
-Μου απαντάει ΟΧΙ δεν θα περιμένετε γιατί είναι σε φουλ πρόγραμμα...
-Της απαντάω:Δηλαδή πόσο περίπου θα διαρκέσει το πρόγραμμα της και αν έχει μπει τώρα....
-Η απάντηση της ήταν πως εντάξει να περιμένετε αλλά η Αλσου δεν σας αρέσει...
-Όχι της απάντησα θα ήθελα να δω και την άλλη κοπέλα....

Μετά από περίπου ΔΕΚΑ λεπτά....!Εμφανίζεται η Έλλις στο σαλόνι όπως πάντα σέξυ με τα φοβερά εσώρουχά της και το τρομερό πίσω μέρος...!
Πληρώνω στην άλλη υπηρεσία μίας και ήταν η αλλαγή της βάρδιας τους προφανώς και πηγαίνω προς στο δωμάτιο...

Σας αναφέρω όλο το περιστατικό καθώς η υπηρεσία ήταν σαφώς πιεστική στο να περάσω με την άλλη κοπέλα προφανώς επειδή δεν θα είχε κάνει ραντεβού και θα είχε μαζέψει ΌΛΟ το χαρτί η Έλλις....!
Κατά προσωπική μου άποψη ΜΑΥΡΟ στην υπηρεσία του ιδρύματος και ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα....!

Για το δωμάτιο με την Έλλις δεν θα περιγράψω πολλά...
Άψογη όπως πάντα με πολύ καλό στοματικό με καραμέλωμα,πολύ καλή συμμετοχή στο σεξ με κραυγές και αναστεναγμούς.Έκφυλες ματιές και γενικά pse,πορνοσταρική φάση...!

Με συγχωρείτε για κάποια κεφαλαία στην κριτική μου καθώς "απαγορεύονται" σύμφωνα με τους κανόνες του site,δεν το συνηθίζω αλλά έπρεπε να επισημάνω τα σημεία της απαράδεκτης συμπεριφοράς...!
Και επειδή είχα γράψει κριτική για την κοπέλα και όσοι την έχετε επισκεφτεί,γνωρίζετε πως είναι αξιόλογη περίπτωση έγραψα μόνο και μόνο για το "συμβάν" με την υπηρεσία...!
Προσοχή λοιπόν παιδιά αν θέλετε κάποια κοπέλα να επιμένετε...

Αυτά για την πρόσφατη συνάντηση μου με την Έλλις,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλλις
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού