Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την είδα πριν λίγους μήνες κι αυτήνα, αν κ βλέπω τουράρει ακόμα (φαίνεται κάνουν καλές επενδύσεις οι πουτάνες και γι'αυτό τις βγάζουν καιρό τα χρήματα που κερδίζουνε Money Mouth )

Λοιπόν..οποιοσδήποτε άλλος θα τσαντιζόταν και θα έφευγε από την συνεννόηση αλλά μάλλον ή είμαι πολύ κορόιδο ή απλά δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω εκείνη την ώρα.

Κλείνω ραντεβού από το μεσημέρι για το απόγευμα.

Ξεκινάω το ταξίδι,μιάς κ για ταξίδι πρόκειται εκτός αν μένετε ήδη δυτικές συνοικίες,όπου ο περισσότερος κόσμος όμως εκεί γενικά δεν πετάει έτσι τα χρήματά του Money Mouth εκτός κι αν κατεβαίνει από κανα Ωραιόκαστρο..

Χοτέλ λοιπόν δυτικά απέναντι από το Κρατικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης για να σας δώσω να καταλάβετε.
Φτάνω που λέτε μετά από τόσο δρόμο και κίνηση πάνω στην Λαγκαδά και μου ζητάει να το κάνουμε για μισή ώρα αργότερα..

Εμμμμ ΟΚ,απαντώ,το κακό ότι με δεσμεύει εκεί πέρα μιάς κ ακόμα κ στο κέντρο να κατέβαινα θα'θελα μία ώρα για τα πάνε-έλα.
Περνάει η μισή ώρα και μου ξαναστέλνει ότι μπορεί μόνο μετά από 2 ώρες επειδή δεν βρίσκεται καν στην περιοχή..(τώρα θυμήθηκε να μου το διευκρινίσει;)
Δηλαδή μιλάμε για 2μισι ώρες αργότερα από την προκαθορισμένη ώρα.

Εντάξει λέω ο μαλάκας..έεε ρεε καλά που έχω ελεύθερο απόγευμα και δεν είχα καμία δουλειά/υποχρέωση.
Λέω να πάω απέναντι στο Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης που είχε κ δυνατό θέμα ώς exhibition (το προτείνω γενικά) αλλά είχε μόλις κλείσει Money Mouth
Φεύγω εντελώς από το κέντρο κ επιστρέφω μετά από 2 ώρες.
Βλέπω δίσκο φαγητού απ΄έξω από το δωμάτιο Εμμμμ

Χαρούμενη κ κεφάτη,δεν ξέρω αν γύρισε απ'του Βερόπουλου Σπασίκλας ή απλά ήταν η χαρά της γεμάτης κοιλίτσας Γλώσσα
Μαλλί όμως αρκετά κοντό,καρέ στην ουσία,καμία σχέση με το μακρύ των φωτογραφιών.
Κάτι που με χάλασε αφού δεν αντέχω να μήν έχει μακρύ μαλλί η γυναίκα.
Για μένα είναι must.
Δεν είναι βέβαια λόγος και να φύγω,τι κι άν με έπαιζε τόσην ώρα.

Ζήτησε κι αυτή τα λεφτά μπροστά Κεφάλι σε τοίχο!

Ντερέκι όντως πανύψηλη,με πιασιματάκια,αλλά ωραίο overall σώμα.
Στήθος φυσικό,σχετικά στητό,καλό κωλαράκι,εντάξει πάνω-κάτω.

Πολύ όρεξη στον αγώνα με πολύ βαθειά γλωσσόφιλα κ dt.

Μόλις έληξε ο πρώτος γύρος όμως συνέβη και το παρακάτω..

Το κοντό μαλλί κ η εμφάνισή της δεν θα με έφτιαχνε για δεύτερο γύρο Λύπη και έτσι της ζήτησα να το λήξουμε στο μισάωρο αφότου μου επέστρεφε την διαφορά (40 ευρώ)

-Όχι..δεν μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο,έκλεισες για μία ώρα.
-Ναι και έχω δικαίωμα να αλλάξω γνώμη στην πορεία.
-Όχι,όχι,ήρθα μέχρι εδώ για ραντεβού μίας ώρας,όχι για μισάωρου,αν θές κάτσε πάντως άλλη μισή ώρα.
-Μα κοπέλα μου δεν θέλω να κάτσω !!! Money Mouth Τί να κάτσω να πούμε?!!?!?
-Δεν ξέρω..εγώ δεν φεύγω..κάτσε..αν θέλεις μπορούμε να ξανακάνουμε κάτι,ή να μιλήσουμε..

Κεφάλι σε τοίχο! Κρίμα και ήταν καλούτσικο ραντεβού.Απλά δεν το χειρίστηκα κατάλληλα.
Χολή δεν βγάζω,ούτε κακίες ή τπτ τέτοια,αυτά είναι για κατίνες.
Καλή ήτανε,απλά δεν καταλαβαίνω γιατί επέλεξε συνειδητά να δυσαρεστήσει πελάτη στο συγκεκριμένο κομμάτι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, acapoeira, prontifix και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού