Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν κ βλέπω να έφυγε,ας γράψω κ για αυτήν την Lilian.

Στην αρχή του τούρ της ανέβηκε φωτογραφία από σεβαστό μέλος του φόρουμ όπου την έδειχνε αρκετά τσουπωτή πλέον,σε σύγκριση με τις φωτογραφίες του παρελθόντος.

Παρόλαυτα επειδή μ'αρέσουν οι τσουβάλες,ειδικά αν έχουνε φυσικά βυζγιά ,είπα να ξαναδοκιμάσω,κι ας είχα πεί πώς δεν θα πήγαινα.
Πέρασαν κ 4 χρόνια...όσο να'ναι ήμουν περίεργος ταυτόχρονα.
Πάντως ήθελα να ξερα..τόσα χρόνια που δουλεύουν αυτές οι κοπέλες κ όλα μαύρα,τί τα κάνουν πιά τα χρήματα;
Δεν τους φτάνουνε;
Πώς γίνεται να φτάσεις να βιζιτάρεις τόσο καιρό;
Κάτι δεν πάει καλά.
It just doesn't add up Σπασίκλας πώς να το πώ..
Πού τα χώνουνε όσα βγάζουνε;
Πάμε παρακάτω..

Αυτή την φορά δεν ήταν αγενής τουλάχιστον.
Αν κ πάω στοίχημα θα περνιέται για καμιά Gigi Hadid Μαλακία ακόμα κ με τα 15-20 παραπανίσια κιλά.

Ζήτησε τα χρήματα μπροστά,λές κ την άλλη φορά γάμησα και πήδηξα απ'το μπαλκόνι να γλυτώσω Μαλακία

Γλωσσόφιλα έδινε αρκετά.

Όσον αφορά τα σχόλια περί καθαριότητας,δεν μου μύριζε πουθενά.

Το στήθος πλέον είναι σούπερ,δεν αφήνει όμως να ρουφάς τις ρώγες.

Ο κώλος είναι τετραπέρατος,λίγο ακόμα και θα φτάσει την Alexis Texas,την οποία είδα στο strip club στο San Francisco τον Δεκέμβρη,όπου εμφανιζότανε.
Θα ανέβει κ κριτική για το μαγαζί κ την έτερη τσουβάλα.

Τώρα αν θα μπεί κ αυτή να αντιμιλήσει όπως στον azazel που μπήκε η πρώην στουντιακή φάλαινα η Ρομπέρτα και του έγραψε "δεν είμαι τσουβάλα,εσύ είσαι τσουβάλα" αυτά είναι μόνο για να γελάμε κ δεν είναι κ Κυριακή κιόλας καν Σπασίκλας

Ό,τι κ να πείς μιλάμε για τεράστια κωλάρα.

Στον αγώνα το φάουλ ότι έβαζε κ έβαζε τζέλ..Money Mouth οπότε δεν μπορώ να πώ κ πολλά.
Επίσης σε ερώτησή μου αν δέχεται cim/cif αμέσως φώναξε "NOO!!!!" και έβαλε τα χέρια της πάνω στο πρόσωπο.

Ατού της συγκεκριμένης πιστεύω το πρόσωπό της,που παραμένει ωραίο μουνί όπως και να το κάνουμε.

Δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα..ίσως στα επόμενα 4 χρόνια πάλι,αν βρισκόμαστε ακόμα εδώ. Σπασίκλας δεν ξέρω κ αν θα υπάρχει κ τότε το προφίλ της,αφού λέει θα ζητήσει πάλι να κατέβει μιάς κ μόνο στην Ελλάδα συμβαίνει αυτό το πράγμα πιά (απαράδεκτο τς τς τςς..) όπου γράφουμε εντυπώσεις κ αρνητικά σχόλια. Οπουδήποτε αλλού δεν έχει πρόβλημα λέει. Και Ιταλία κ Ολλανδία δουλεύει μιά χαρά. Μόνο εμείς τα κάνουμε αυτά πιά.. Σαν δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ.. μπαχαλάκηδες. Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
120
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, acapoeira, prontifix και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2018
Τυπε,ολες οι γυναικες εχουν εμφυτο ταλεντο στο να εξαφανιζουν χρηματα,οσα κι αν είναι Money MouthMoney Mouth
13 Φεβρουαρίου, 2018
πριν 3/4 χρονια εκανα και εγω το λαθος Χμμμ;.....διαρκια συνατισης 15 λεπτα Μαλακία......απ τα πολλα μη και νο νο νο Ξ Ε Ν Ε Ρ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2