Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τα γούστα όντως είναι διαφορετικά στον κάθε παίκτη ,και το τη ζητάει ο κάθε πελάτης από ένα κορίτσι το ιδιο
Δεν θα κατακρίνω τον συνάδελφο από κάτω απλώς θα πω την δικιά μου εμπειρία όπως την έζησα
Μάλλον θα πρέπει να βρούμε μέσα στο Sait με ποιον έχουμε τα ίδια γούστα και να ακολουθούμε αυτούς τους παίκτες ,αυτό το λέω γιατί την προηγουμένη φορά έδωσα συγχαρητήρια στον Βασίλη τον Μπαρουχο και παμε τωρα στο τσαι
Λοιπόν εμφανίστηκε σαν να δούλευε σε λαϊκή αγορά
Τα λεφτά μπροστά
Της είχα παραγγείλει κρασί κόκκινο και προσπαθούσα να την κάνω να νοιώσει άνετα κανένα 15 λεπτό, αφού δεν την έβλεπα να παίρνει μπροστά την έπιασα από το χέρι να την πάω στο κρεβάτι και μόνο που δεν την έσερνα, οκ λέω είναι αματουρι θα δούμε στην μάχη πως θα τα πάει
Αρχιδια, την έγδυσα εγώ όσο πιο απαλά μπορούσα και το ύφος που είχε ήταν θέλω την μαμά μου ,
Τσιμπούκι γαμω το αδιάφορο
μετα την έγλυψα κάνοντας ότι ήξερα, Αρχιδια, την ώρα που πήγαινα να την φιλήσω κοίταζε το ταβάνι χωρίς γλώσσα, εννοείτε και πάμε στο γλέντι
Ιεραποστολικό με έσπρωχνε για να μην μπω όλος ΞΕΝΕΡΩΣΑ με κάτι κραυγές του στυλ αουτς
Μετα την έβαλα από πάνω και εκεί κατάλαβα ότι αυτό το κορίτσι πρέπει να αλλάξει επάγγελμα, της κάνει κακό ρε παιδάκι μου η πουτσα, έχυσα κακήν κακώς και φυσικά μελάτος ντύθηκα σε 5 λεπτά και τον μπουλοοοοοο
Αυτά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mick11
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.813
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, dinos34, satyrus και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2018
Φιλαράκι λυπάμαι που δεν πέρασες καλά κ ελπίζω να μην σε πήρα στο λαιμό μου! Πάντως η εμπειρία σου με την δική μου είναι τα δύο άκρα. Πάμε για άλλα.
13 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν τρεχει τιποτα συναδελφε όλα καλα
14 Φεβρουαρίου, 2018
Αν εξαιρέσεις το καλό βυζάκι και τον κώλο πέτρα όλα τα άλλα όπως τα λέει ο Mick11 .Δεν κάνει....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3