Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376841
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζινα ειναι μια κατα δηλωση της πολωνεζα αλλα η προφορα της μου φερνει βερα Αλβανιδα.Πηγα πρωι και ειπα να δοκιμασω κατι διαφορετικο και μην παω και μια φορα Μεταξουργειο ας δωσω κατι παραπανω να το χαρω περισσοτερο.Ετσι λοιπον πηγα στο συγκεκριμενο μαγαζι που δουλευαν μαζι η Μαριαννα και η Τζινα επειδη την Μαριαννα την ειχα παρει και την ξερω ειπα να δοκιμασω την Τζινα μιας και δεν ηξερα τι ψαρια πιανει ετσι λοιπον πληρωσα 50 ευρω το απλο προγραμμα και περασα στο πολυ καθαρο δωματιο.Η Τζινα ειχε πελατη πριν απο μενα και εκανε κανα 20λεπτο να ερθει.Μολις ηρθε κατευθειαν αρχισε τα γλυκολογα τα παιχνιδακια με τον πουτσο και γω ανταπεδωσα γλυφοντας τον λαιμο της και τα βυζια της και χουφτωνοντας τον γλυκο κωλο της.Την εβαλα κατευθειαν στο κρεβατι και της εδινα πουτσοσκαμπιλα στον κωλο και αυτη το απολαμβανε τον ειχε τουρλωσει κιολας και τον κουναγε ρυθμικα.Οπως ειμασταν ξαπλωνω και μου πηρε μια πολυ καλη πιπα με προφυλακτικοΝαι!Ναι!Ναι!και εγω χουφτωνα την κωλαρα της και τα βυζια της.Αργοτερα ηρθε απο πανω μου και κοπανηθηκε ικανοποιητικα αλλα εγω ηθελα να την παρω πισωκολλητα και για αυτο το λογο μετα απο λιγο την γυρισα στα 4 οπου στηθηκε αρκετα καλα και μετα απο πολλα μπασηματα στο γλυκο της μουνι τελειωσα.Εμεινα πολυ ικανοποιημενος γιατι συμμετεχει πολυ στο σεξ ειναι ευγενικη καθαρη γενικα αξιζει το 50ορικο αλλα οσον αφορα το προσωπο σε εμφανιση πιστευω εγω προσωπικα οτι υπαρχουν και καλυτερες επιλογες χωρις να σημαινει αυτο οτι ειναι ασχημη.Τελος μαλλον στο εγγυς μελλον θα ξανατιμηθει ισως μαζι με καποια αλλη κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gingos, Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού