Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Call-Girls 10435
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να το ρίξω στις ανεξάρτητες για λίγο, τα 2 γραφεία που παίζουν εδώ πραγματικά απογοήτευση τον τελευταίο καιρο, είδικά από θέμα συμπεριφοράς. Κύριοι μη φτύνετε αυτούς που σας ταϊζουν, δε λέω ότι μας έχετε και τρελή ανάγκη αλλά όσους πελάτες και να έχετε δε νομίζω να σκίζεστε και στη δουλειά. Εγώ προσωπικά βλέπω 6-7 βίζιτες το μήνα, βάλτε κάτω πόσα λεφτά δίνω και δείτε πόσα λεφτά χάνετε από μένα για ένα μαλακισμένο που μου γυρνάει τα μυαλά και δεν το συνετίζετε...Μαύρο για κανα μήνα από μένα μήπως και συνέλθετε.
Αυτά για την κατάντια της αγοράς της Θεσσαλονίκης, πάμε στην κοπέλα τώρα.
Πρώτη της φορά στη φτωχομάνα και γι'αυτό δε την είχα προσέξει ποτέ στο news. Οι φωτογραφίες κάνουν μπαμ ότι είναι μούφα αλλά η μια θολή που έχει πάνω στο κρεβάτι μου κέντρησε το ενδιαφέρον.
Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών, αλλά το μόνο που είναι κοινό με την πραγματικότητα είναι το πρόσωπό της. Και εδώ πειραγμένες αλλά χωρίς αμφιβολία είναι αυτή.
Την έκοψα 35άρα, γύρω στο 1.75, λεπτό κορμί με βυζί 2άρι προς 3άρι, το οποίο δεν έχει κάτι το ανιαισθητικό, απλά είναι ελαφρώς πεσμένο και χαλαρό, εντελώς φυσιολογικό για την ηλικία της. Σχετικά άκωλη αλλά μπορώ να πω πως για την ηλικία της αρκετά καλό σώμα. Επίσης έχει σημάδι από σκωληκοειδεκτομή.
Ας πούμε ότι τη λένε Όλγα και ας πούμε ότι είναι από που; Όλοι ξέρουμε από που είναι και η Όλγα....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ελάχιστα αγγλικά αλλά δεν κομπλάρει, συνεννοείσαι άνετα. Πολύ ευχάριστος χαρακτήρας και εξαιρετική συμπεριφορά απέναντι στον πελάτη. Σαν "ανεξάρτητη" δεν ήξερε ποιός είμαι, οπότε δεν μπορεί να πει κανείς ότι έτυχα "ειδικής" συμπεριφοράς (ενώ τα γραφεία με προσέχουν, τρομάρα μου...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία).
Στον αγώνα πραγματικά λυσσασμένη. Παθιασμένα γλωσσόφιλα και τρελή συμετοχή.
Μπορώ να πω πως βίωσα την πιό μανιασμένη πίπα που μου έχουν πάρει ποτέ...Ναι!Ναι!Ναι!
Μιλάμε ανεβοκατέβαινε το κεφάλι της σαν δαιμονισμένη, headbanging πάνω στην πούτσα μουΝαι!Ναι!Ναι!

Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει αλλά πολλές φορές όταν είμαστε μέσα σε μια γυναίκα με κάποιες νιώθουμε ότι ταιριάζουμε απόλυτα και με κάποιες ότι βάζουμε το πουλί μας μεσα σε μια κρεατομηχανή. Δε μιλάω για συμπεριφορά ή για συμμετοχή της κοπέλας στην πράξη, μιλάω καθαρά για την αίσθηση του αιδίου της να αγκαλιάζει το καυλί μας. Με την Όλγα η αίσθηση ήταν φανταστική. Μη με πάρετε για αγαπούλη, ξαναλέω μιλάω για την φυσική αίσθηση και ευχαρίστηση.

Τελείωμα με τρελή πίπα και deepthroat. Σήμερα έγινε κάτι το οποίο δεν έχω ξαναπάθει με κοπέλα. Δεν τελείωσα στο στόμα της, τελείωσα στο λαρύγγι της...Ναι!Ναι!Ναι! και τις 2 φορές...Ναι!Ναι!Ναι! Είμαι σίγουρος πως δεν κατάλαβε καν τί γεύση είχε σήμερα η cremme brulee.....Ναι!Ναι!Ναι!
Βασικά για να είμαι ακριβής έχει ξανασυμβεί άλλη μια φορά, με μια φόλα την οποία την έκανα να ξεράσει...Ναι!Ναι!Ναι! Αν δεν είχα πετάξει λεφτά θα ήταν και γαμώ τις εμπειρίες. Αν την πετύχω να ξαναπατάει το πόδι της στην Ελλάδα θα γράψω και για εκείνη.

Για να ολοκληρώσω, πέρασα μια πολύ ευχάριστη ώρα με μια ώριμη γυναίκα η οποία είναι αρκετά έμπειρη στο κρεβάτι. Το πλέον δυνατό σημείο της η πίπα. Θεωρώ πως εμφανησιακά δεν αξίζει τα 150 αλλά είναι αξαιρετικός χαρακτήρας και στο θέμα του σέρβις τα σπάει. Να συμπληρώσω πως βρίσκεται στο 5άστερο δυτικά, μια ευχάριστη αλλαγή τοποθεσίας από τα 2 γνωστά, όπου με έχουν μάθει ακόμη και οι μαγαζάτορες στα διπλανά κτίρια...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, YourLover, TAGEE72 και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2018
Το πέτυχες τελικά το cremme brulee μαλλιάρη, το είχες πελώρια ανάγκη Ναι!.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1