Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561048
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα σε ολους.Η Μαριαννα ειναι μια μιλφ που δηλωνει Τσεχα αλλα εγω δεν το πιστευω.Εχει μακρυ καστανοξανθο μαλλι σωμα με πιασηματα και κανονικο βαρος.Παρουσιαστηκε απο την ευγενικη τσατσα με πολυ διαθεση και χαμογελο.Πληρωσα για το απλο προγραμμα των 50 ευρω και ετσι λοιπον περασα στο πολυ καθαρο δωματιο οπου διεθετε παντοφλες μιας χρησεως ντουζιερα για γρηγορο μπανιο σαμπουαν μιας χρησης πετσετα αν και γω δεν τα χρησιμοποιησα γιατι ημουν μπανιαρισμενος και αρωματισμενος απο το σπιτι και δεν χρειαστηκε.Μετα απο κανα 10λεπτο ηρθε η κοπελα ευτυχως με την ιδια διαθεση και κατευθειαν μου επιασε το πουτσο και αρχισε να τον πασπατευει και γω ανταπεδωσα σε γλυψιμο στα βυζια και τον λαιμο της.Επειτα πεσαμε στο κρεβατι που ηρθε απο πανω μου κανωντας ισπανικο και περνωντας μου μια πολυ ωραια πιπα με προφυλακτικο για κανα 3λρπτο.επειτα την ξαπλωσα και ρουφουσα με μανια παλι τα βυζια της και οι ρωγες της εγιναν κατακοκκινες και καγκελο.Μετα επεσαν βαθια γλωσσοφιλα για πολυ ωρα και γω να πασπατευω ταυτοχρονα την μουναρα της που δεν ειχε ιχνος κρεμας και ηταν βελουδινη.Την πηδηξα στην ιεραποστολικη σταση οπου μετα απο γρηγορα και δυνατα σφυροκοπηματα και ουρλιαχτα απο μερια της εχυσα μεσα της και αυτη με τα χερια της με εσφιγγε και με εβαζε ολο και πιο μεσα της μεχρι να στραγγιξω και την τελευταια σταγονα σπερματος.Αφου τελειωσαμε τη μαχη πλυθηκε ντυθηκε μου εδωσε ενα πεταχτο φιλι και εφυγεΈρωταςΈρωταςΈρωτας.Την επομενη φορα θα δοκιμασω μαλλον το φουλ προγραμμα μαζι της γιατι το αξιζει και με το παραπανω.Η ευγενικη τσατσα με περιμενε στην πορτα και αφου με χαιρετησε μου ανοιξε την πορτα για να αποχωρησω.Ολα ηταν τελεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Qweeerty, anestis_38

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2018
Πολύ Καλή κριτική αυταρχικό κάνει ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1