Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186124
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στα γρήγορα τα λέμε γιατί τρέχει ο τζόγος, βασικά την Έλενα ήθελα να πάρω αλλά δε γαμιέται αφού ήταν κι άλλη η μουνίτσα που τιμήθηκε χθες (δείτε την προηγούμενη κριτική) πάρτην κι αυτή, δεν είχα και χρόνο κιόλας να κάτσω για συνημίτονο, οπότε βουρ στο ψητό....
Οι βαθμολογίες είναι πάνω - κάτω παραπλήσιες για τις 2 κοπέλες, όμως ε όταν παίρνεις διπύρηνο (όπα το πήγαμε στους επεξεργαστές) με κάτι εξτραδάκι, η συμπεριφορά αναμένεται καλύτερα και δη στους θαμώνες Μεγάλο χαμόγελο
Τα κορίτσια με βρήκαν ξαμπλωμένο & ερεθισμένο, τις έπιασα αγκαλίτσα (εγώ στη μέση) και χούφτωνα τα κωλομεράκια τους Έρωτας φιλούσα στο λαιμό μια από εδώ και μια από εκεί, αυτές με χάιδευαν τις γνωστές @@ριες των αγαπούληδων Μαλακία
Πίπα έβαλα να μου πάρει η Έλενα και τον πήρε καλά, χμ δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσε αν ήταν μόνη της......
Η Σάρα είχε διαταχθεί να με έχει αγκαλίτσα συνεχώς. Σε μια φάση ανέβηκε επάνω μου η Έλενα (το καρεκλάτο με θέα το πρόσωπό της) και με τελείωσες κι ας γινόμουνα για εσάς μια ζωή μαλακία και θυσία (παραφράζοντας Νταράλας σονγκ).....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σάρα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού