Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινή επίσκεψη, κατά τις 19:30, στο ισόγειο της Τροφωνίου 13. Βγήκε η τσατσά και μου λέει είναι η Ειρήνη και η Αλεξάνδρα. Προτίμησα την Ειρήνη, παρότι μεγαλύτερης ηλικίας από την Αλεξάνδρα (ψηλή, γύρω στα 35, μικρό βυζί, λεπτό κορμί). Η Ειρήνη σαλονάρισε με πορνοπάπουτσα 15ποντα, μαύρο κομπινεζόν. Πλήρωσα την τσατσά και μπήκα στο μέσα αριστερά δωμάτιο. Ήρθε η μιλφάρα σε λίγο, και κατεβαίνοντας από τα παπούτσια από 1.75 βρέθηκε στο 1.60. Είναι γύρω στα 50, καστανό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, βυζάρες μεγάλες με επίσης μεγάλες ρώγες, σώμα με πιασίματα, αλλά μαλακό και καθαρό δέρμα. Ευγενική, χαμογελαστή, με ρώτησε όνομα και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και στο σώμα. Μου ζήτησε να ξαπλώσω και μου πέρασε προφυλακτικό, καθώς ήδη ήμουν αρκετά καβλωμένος. Τη ρώτησα αν κάνει ακά πίπα και είπε ότι δεν κάνει. Πάντως η πίπα της ήταν Μεαστρική!! Μιλάμε, για απίστευτη αίσθηση, παρόλο το προφυλακτικό. Πολύ αργή, αισθησιακή, καθόλου χέρι, μάλλον αν ήταν ακά θα έχυνα στο δίλεπτο. Πραγματικά την απόλαυσα! Μετά την ξάπλωσα ανάσκελα και μπήκα στο -παραδόξως- στενό μουνί της. Μετά από λίγο το γυρίσαμε στο πισωκολλητό (όπου εκείνη είχε κλειστά τα πόδια και μου ζήτησε να ξαπλώσω πάνω της) όπου και τέλειωσα. Συμπερασματικά, μου άρεσε πολύ μαζί της. Καθόλου βιασύνη και πίπα για σεμινάριο. Χρόνος γύρω στα 10-12 λεπτά, τόσο άντεξα! Η τσατσά ευγενική, ούτε ακούστηκε. Με χαιρέτισαν και αποχώρησα χαμογελαστός!! Παρκάρισμα σχεδόν απέξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.677
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, Πρυτανης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού