Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Sex Studio 28416
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γνωρίζοντας ότι η καρολινα εχει κανει γκεστ εμφανιση στο αιγιο αποφασισα να επισκεφτω το εν λογω στουντιο.
Φτανοντας μου ανοιγει η υπηρεσια χωρις πολλα πολλα μου ανακοινωνει τον τιμοκαταλογο και εγω επελεξα απλο πρόγραμμα των 30 γιουρων.
Εφόσον ειχε προηγηθεί σαλοναρισμα της ρωσιδος η οποια ηταν εμφανησιακα μετρια αν και μεγαλωμενη ηλικιακα γυρω στα 40 την εκοψα.
Μπαινω στο δωματιο με το στρογγυλο κρεβατι, περιμενα τη κορασιδα περιπου 10 λεπτα να ερθει.
Μπαινοντας στο δωματιο με τον αερα της σιγουριας και της πειρας συναμα συστηθήκαμε ενώ ταυτόχρονα αρχισε να γδύνεται και αποκαλυφθηκαν τα τεραστια μασταρια της νουμερο 5-6 με τη μεγαλη ρωγα.Επισης η κορασιδα εχει και ωραια οπισθια αλλα μπροστα στα μασταρια δεν πιανουν.
Επισης πρωτη φορα πετυχα αξυριστο μουνι σε τσαρδι και αυτό με εξιταρε γιατι δεν το βλέπεις συχνα.
Στα του αγωνα τωρα η ρωσιδα ξεκινησε με μια καλη ακαπελη πιπα το εχωνε σχεδόν ολο μεσα στο στομα deepthroat και το βεντουζωνε καλα στα 3 περιπου λεπτα τη σταματαω και την παιρνω ιεραποστολικα ταυτόχρονα με γλωσσοφιλα ενώ της τον εχωνα βαθια στην μεγαλη της μουνα.Αφου αντιληφθηκα ότι κοντευω να χυσω σταματαω να τη πηδαω και της λεω θα μου κανεις ισπανικο και εχωσε τον πεοντα αναμεσα στα μεγαλα της μασταρια οπου τον εξαφανιζε.Εγω αλαφιασμένος από τη καβλα κουναγα ρυθμικα τον πεοντα μεσα στα μασταρια ενώ αυτή μου μαλακιζε τον πεοντα με τα μασταρια κρατώντας τα με τα 2 χερια της,αυτο το σκηνικο κρατησε κανα 3 λεπτο ωσπου εχυσα τονους σπερμα στα μασταρια της και τα χυσίματα εφτασαν μεχρι το λαιμο της καρολινας.
Συνολικος χρονος παραμονης της στο δωματιο σχεδόν 17 λεπτα.
Φευγοντας από το στουντιο σκεφτηκα ότι η καρολινα με επιβεβαιωσε για ακομη μια φορα ότι είναι ένα στανταρακι που τιμα τα λεφτα που δινει ο πελατης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Υπηρεσίες
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix, doc_lin, Al Petsiklan και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2018
Ρε παίχτη milf και κορασίδα δεν πάνε μαζί.Είναι εντελώς αντίθετα αυτά μεταξύ τους Καπέλο
12 Φεβρουαρίου, 2018
milf τυπε σημαινει mama i'd like fuck με λιγα λογια και μια 18χρονη που εχει παιδι θεωρείται milf όπως επισης και κοπελα.
τωρα για μια 40αρα το σωστο είναι να τι πουμε mature
F
Fuckeros
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως και να χει μια 40αρα δεν τη λες και κορασίδα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3