Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693107
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το περασμένο καλοκαίρι ο αδερφός τασσος μας εμφάνισε την αντριαννα.δυστυχώς δεν την ήξερα μέχρι τότε,αν και ήταν χρόνια στο χώρο.και είπα να την γνωρισω καλύτερα.έχουμε βρεθεί 9 φορές από τότε και ήταν όλες τέλειες.Ναι!και ως κωλακιας δεν υπήρχε περίπτωση να μου ξέφευγεΚουλσε κάθε ραντεβού με διαφορετικό dresscode σχεδόν γυμνή κυκλοφορεί στους διαδρόμους έφερνε και από ένα καινούργιο sex toys.η τάπες η δονητές τις τα έχωνα στο κώλο τις να ανοίξει και μετά γαμαγα μόνο κωλο μέχρι να την χύσω στον κώλο η στο στομα οπου τα καταπινει...τις αρέσει να την γλυφουν και στις 2 τρύπες.και άμα έχει όρεξη και δεν έχει πολλά ραντεβου και θέλει να τελειώσει και αυτήν τότε σε κάνει μούσκεμα με τα υγρά που κατεβάζει.δοκίμασα και μουνι που για να πω την αλήθεια είχε αρκετά καλή αίσθηση(αφού όλοι πάνε για τον κωλο λογικο είναι).γενικά είναι ωραία και στο σοσιαλ και είμαι vfm στις μέρες μας .ένα μείον έχει στο ότι αργεί στ ραντεβού.μιση ώρα σίγουρα.αλλά όταν έρχεται μπαίνει δυναμικά αφού έρχεται έτοιμη πλυμενη μπρος και πίσω και αρωματισμένη.αυτά τα λιγα και καλά γαμησια αδερφια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Reporter, panagos7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2018
Φίλος την πήρα και εγω και οταν βγήκα απο τον κώλο της η καπότα είχε μερένταMoney Mouthheadbang:
S
salkidis
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τελικα για πες και κατι αλλο .... γιατι δεν νομιζω να σε λαβει καποιος σοβαρα μονο με μια μαλακια που ειπες ΜατάκιΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
12 Φεβρουαρίου, 2018
Να πέρνετε και καμιά φέτα ψωμί μαζί!! να την αλοίφεται εσείς οι analάκηδες!! Χαμόγελο
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω αδερφέΧμμμ; περίεργο μπορεί να έτυχε.δεν έχει αναφερθεί κάτι πάντως για θέμα καθαριότητας και
f21
f21
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θεωρω απαραδεχτο το γεγονος οτι ενω προσφερουν αναλ δεν ειναι καταλληλα προετοιμασμενες γι αυτοΚεφάλι σε τοίχο!
20 Ιουνίου, 2018
Μάγκες πήτε μου το τηλέφωνο της να κλείσω και εγώ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6