Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γύρω στις 5 και κάτι το πρωί είχα άλλο ένα 20ρικο στη τσέπη και ήθελα να χύσω κάπου χωρίς πολύ ψάξιμο. Περνούσα με το αυτοκίνητο από την Αχαρνών και μόλις είδα ανοιχτό φως πάρκαρα και ανέβηκα στον όροφο του οίκου. Το ισόγειο ήταν κλειστό. Η υπηρεσία μου παρουσίασε την Λένα που στο σαλόνι έδειχνε ψυχρή και απόμακρη, αλλά στο δωμάτιο αποδείχτηκε πολύ ρομαντική. Η κοπέλα είναι γύρω στα 40 Ρωσίδα, μαύρο μαλλί με μπούκλες, ψηλή, αφρατούλα και έχει άγριο πρόσωπο. Μόλις μπήκε στο σκοτεινό δωμάτιο που την περίμενα, αρχίσαμε κατευθείαν γλωσσόφιλα στα όρθια και εγώ έπαιζα με την αφράτη μουνάρα της χωρίς πρόβλημα. Μετά ξάπλωσα και αυτή άρχισε μια σούπερ λαρυγγοτή πίπα μέχρι δακρύων σαν να μην υπάρχει αύριο. Αν δεν είχα χύσει πιο πριν δύο φορές, σίγουρα θα έχυνα στο πρώτο λεπτό της φοβερής πίπας της. Η κοπέλα στο τσιμπούκι είναι άπιαστη. Την σταμάτησα, μου φόρεσε προφυλακτικό και ήρθε να κάτσει πάνω στο πυρωμένο καυλί μου. Γαμιώταν άγρια πάνω κάτω και τα γλωσσόφιλα έπεφταν αβέρτα. Την σταμάτησα, ξάπλωσε με τέρμα ανοιχτά τα πόδια και άρχισα να μπαινοβγαίνω γρήγορα μέσα της ενώ αυτή έπαιζε έντονα με την μουνάρα της βγάζοντας βογγητά καύλας. Ύστερα έβγαλα το προφυλακτικό και τον έπαιζα πάνω από το μουνί της και αυτή συνέχισε να αυνανίζεται έντονα, ενώ έπαιρνε ταυτόχρονα τον πούτσο μου και τον χτυπούσε στην μουνάρα της. Σε μια φάση πήγα να της τον καρφώσω χωρίς, αλλά με σταμάτησε λίγο πριν μπει όλος μέσα της. Μετά από λίγο έχυσα πάνω στο μουνί της και αυτή άλειψε όλα τα φλόκια στο μουνί της με ευχαρίστηση...Ήπια ένα λίτρο φάντα μετά από αυτή την συνεδρία και έπεσα ξερός για ύπνο τα ξημερώματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Λένα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Bonecrusher, βυζολάγνος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού