Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τριτη μερα που ο τραβεστολαγνος βρισκεται αθηνα και αισθανομουν πως κατι ελειπε.Ειναι 10 το πρωι και ψαχνομαινα δω τι θα κανω.Μιασκεψη στροβιλιζεται στο μυαλο μου και εχει το ονομα ελισσαβετ.Ειχα γραψει παλιοτερα πως η μπαρμπυ για μενα ειναι μετρο συγκρισης σε οτι ειχε να κανει στο θεμα εμφανιση.Απλα τωρα επρεπε να δοκιμασω και τις υπηρεσιες.
Κατεβαινω πλατεια βικωριας και παιρνω ταξι.Ποιο αντεεπαγγελματια οδηγο δεν συναντησα..20 λεπτα να ψαχνει να βρει το αγκυρας και να μην το βρισκει.Αρχιζει να φωναζει και να λεει τι μαλακς ειμαι που σε πηρα πελατη.Ανταλασουμε χριστοπαναγιες και με εφηνει πανω στην αχαρνων να ψαχνω.
Αρχιζω τα τηλεφωνα.Παιρνω τον γλυκομουτσουνο.μου δινει πληροφοριες.Παιρνω τον φακιρηνα με βοηθησει με τον χαρτη.Στο τελος με την εγκυρη παρεμβαση του μαρικου φτανω στο Αγκυρας1.
Χτυπαω και μου ανοιγει η ιδια.Παιδια τα νευρα μου σε δευτερολεπτα εχουν εξαφανιστει.Εχω ενα πλασμα απεναντι μου που εξεμπεμπε ομορφια γλυκητητα και ευγενια.Λεω εδω ειμαστεΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
Δινω 30 ευρω και περναω μεσα.Σε 2 λεπτα το μωρο μεσα.Με αρχιζει στα γλωσσοφιλα μια επιδερμιδα ονειρο και μου αρχιζει πιπα σε σταση 69.Φοβερη αισθηση.
Μωρακι γυρισε σε παρακλω να σε παρω στα 4.Αρχιζει το σφυροκοπυμα.2 πραγματα μου εκαναν εντυπωση.Πρωτον αρκετα στενη και 2 δεν καταλαβαινες οτι εκανες σεξ με γυναικα εξ αλλαγης.
Ξαπλωνω ανασκελα και ανεβαινει απο πανω και αρχιζει να ανεβοκατεβαινει με δυναμη.
Μωρακι της λεω τελειωσε με με πιπα.Βαθια πιπα χωρις καθολου χερια και το τελος δεν αργησε να ερθει.
Ευτηχως δεν ειχε κοσμο και τα ειπαμε και λιγο.
Το αστειο της υποθεση ηταν οτι εγω γουσταρα gfe και η ελισσαβετ pse.
Συνοψιζοντας..αν θεωρεις τον εαυτο σου λατρη του διαφορετικου επιβαλλεται να πας 1 φορα στην μπαρμπυ εστω για την εμπειρια.
Βγαινοντας απο το σπιτι το χαλογελο στα χειλη που ειχα και η μυρωδια του αρωματος της στο σωμα μου ηταν τα καλυτερα συνοδευτικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbie
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
2.689
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tampalouka, ILIAS1339, megasnik και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού