Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που η προϋπάρχουσα κριτική δεν με εκφράζει καθόλου. Για να είμαι ειλικρινής απορώ καθώς ναι μεν κάθε άποψη είναι υποκειμενική αλλά υπάρχουν και στοιχεία που δεν έχουν να κάνουν με την προσωπική κρίση του καθενός.

Για να αρχίσω να δίνω μία ιδέα της εμπειρίας μου, ξεκινώντας με το στήθος της εν λόγω κοπέλας το οποίο είναι βέβαια μεγάλο και φυσικό, παράλληλα όμως πολύ μαλακό και πεσμένο. Πάμε τώρα στο υπόλοιπο σώμα, όπου τα πόδια και τα οπίσθια είναι όντως σφριγηλά και η θέα τους και αίσθηση τους αρκετά ελκυστική αλλά η κοιλιά σε καμία των περιπτώσεων δεν μπορεί να χαρακτηριστεί πέτρα, μιας και η χαλαρότητα είναι πασιφανής - η ίδια φάνηκε κάπως ανασφαλής μάλιστα προσπαθώντας να την καλύψει και ζητώντας να μην υπάρχει πολύς φωτισμός.
Πρωτοβουλίες δεν παίρνει ούτε με αίτηση και δεν φιλάει ακριβώς αλλά σε αφήνει να την φιλάς ή πιο συγκεκριμένα να ακουμπάς ίσα-ίσα τα χείλη της χωρίς ανταπόδοση.

Γενικότερα, την χαρακτηρίζει θα έλεγα μία πολύ παθητική στάση/προσέγγιση που σίγουρα δεν βοηθάει. Χρειάζεται αρκετή καθοδήγηση αν θες να περάσεις καλά. Αρκετά αματουρίστικη η συμπεριφορά της χωρίς να βγάζει κάποια τσαχπινιά ούτε και προστυχιά, κάτι πολύ επίπεδο θα έλεγα. Συν τις αλλοις κάνει φιλότιμες προσπάθειες να ξεκλέψει χρόνο και να αποφύγει επανάληψη/επαναλήψεις της ερωτικής πράξης πιάνοντας την κουβέντα περί ανέμων και υδάτων.
Στα θετικά ότι δεν χρησιμοποιεί ούτε χρειάζεται τζελ και ότι είναι ένα αρκετά πρόθυμο και χαμογελαστό κορίτσι που θα εμφανιστεί με αρκετά σικάτη ένδυση και περιποημένη εμφάνιση.

Φυσικά, όλα τα παραπάνω είναι κατάθεση της δικής μου άποψης με την Μίκα. Ήταν όμως από τις περιπτώσεις που το μετάνιωσα τόσο κατά τη διάρκεια όσο και -πολύ περισσότερο- μετά το πέρας της συνάντησης.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin, AmoKomA και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού