Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική.
Στο πάρκινγκ βάζω 5 έλλειψη μιας «διακριτικής» θέσης πάρκινγκ κοντά, πάραυτα εύκολο ανετο πάρκινγκ.
Επί του θέματος, την Ιωάννα την έχω επισκευθεί 2 φορές συνολικά και τις 2 έφυγα με θετικότατες εντυπώσεις κυρίως από άποψη συμπεριφοράς, όχι ότι στα του αγώνα έλειπα η διάθεση. Είναι μια γλυκιά κοπέλα τόσο σε εμφάνιση όσο και συμπεριφορά. Αν μου επέτρεπε το σύστημα θα βαθμολογούμενη και υψηλότερα αυτούς τους τομείς.
Επί της πράξης, και τις δύο φορές ήρθε στο δωμάτιο γυμνόστηθη έχοντας φορεμένο ένα μεγάλο χαμόγελο μόνο.
Κουβέντα στην αρχή να σπάσει ο πάγος για λίγα λεπτάκια όπου άρχισαν και τα πρώτα χάδια και απ τους 2, πέρασμα καποτας με το στόμα και έναρξη τρομπέτας σε αργό και αρκετά βαθύ ρυθμό έως ότου η καυλα είχε χτυπήσει κόκκινο.
Από στάσεις πραγματοποιήθηκαν κλασσικά πραματα πάνω κάτω στα τέσσερα και πλαγια και τις 2 φορές με άριστη συμμετοχή και διάθεση από μέρους της Ιωάννας σε διαφορετικό ρυθμό και ένταση.
Τελείωμα εν καποτας. Μετά τη λήξη, παρέμεινε για λίγο ακόμη στο δωμάτιο, ελαφρά κουβέντα, φιλί αποχαιρετισμού και αποχώρηση. Να σημειωθεί ότι δεν παρατηρήθηκε καμία από τις 2 φορές το παραμικρό ίχνος βιασύνης και ξεπετας Καπέλο
Εν κατακλείδι από εμένα προτείνεται ανεπιφύλακτα μιας και όμορφη εμφάνιση έχει και πάνω απ όλα καλή συμπεριφορά και συμμετοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
25
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, sex volcano, alladalla

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού