Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το στοματικο για εναν αντρα ειναι η μεγαλυτερη παθητικη απολαυση που υπαρχει,παθητικη διοτη δεν ξοδευει ενεργει οπως οταν κανει σεξ,παρα μονο καθεται ,οπως καθεται μια γυναικα στο γλειφωμουνι

Απογοητευμενος απο το bdsm και το αυταρχικο,δεν μπορω να βρω στο ειδος το θυληκο που θελω,πολυ ομορφη,επιβλητικη,και σκατοψυχη ,ολο σε καποια λειπει κατι

η στα μπουρδελα,η στα στουντιο,η μαλλον στα στουντιο υπάρχει πολυ αυταρχικο κιολας με της καταλληλες,αλλα δεν δινω τωρα 70-80 ευρω για 15 λεπτα ΜαλακίαΓαμήσου

Η φυλης ειναι για τους ανθρωπους που οδευονται προς την φτωχεια,ενα βημα πριν την αγαμια,και την σαπιλα του μεταξουργειου

Οσα εχει προσφερει η θρυλικη φυλης,τα εχει προσφερει,δεν εχει ποια να προσφερει οπως παλια,πουτανες απειρες,πιτσιρικες,με την ελλειψη του αερα της παλιας φουρνιας,τοτε που περιμενες στην σειρα στα περισσοτερα σπιτια,τοτε που η ρωσιδες ηταν πλειοψηφια

Αξεχαστα χρονια,ειδικα για τους μεγαλυτερους μου

Τωρα εγω,αφου δεν βρισκω κατι στο bdsm,το εχω γυρισει στην αλλη μου αγαπη το στοματικο,να κανω μαρεσει πολυ αλλα τα περισσοτερα μονια στα μπουρδελα ειναι μεσ την κρεμα,και δεν εχουν ηδονη η περισσοτερες και αυτο με χαλαει,η να μου κανουν

Πηγα εδω οπου εχω παρει μονο την σαρα,εψαχνα κανα καλο μωρο,ο ευγενεστατος τσατσος με το μαυρο βαμενο μαλλι μου ειπε θα ξεχασω το ονομα μου,αστα του λεω,τα εχω ακουσει και αλλου,θα με θυμηθεις μου λεει

βγαινουν 2 κοπελες,η μαρκελλα,και η αννυ νομιζω ρωταω τον τσατσο εαν η μαρκελλα μπορει να γινει αφεντρα
Λεει θα δειξει αν της το εξηγησεις θα στο κανω

Λεω μεσα μου δεν γαμιεται,ηταν απο της ποιο ομορφες στην περιοχη και μπηκα

εδωσα το 20ρικο,επλυνα το εργαλειο και τα ποδια μου και περιμενα

Η μαρκελλα δεν αργησε να ερθει,της ζητησα κωλοσκαμπιλια,μου λεει αχ δεν μπορω ,δεν ειμαι νευριασμενη

τρωω ξενερα λιγο,ερχεται πανω μου,μου λεει θα σε τιμωρησω,της λεω για να δουμε,

ξεκιναει με φιλια στο λαιμο,κοιλια,αρχιζει γλειψιμο αρχιδιων,το εργαλειο μου πηγε να σκασει

Ευχομουν μεσα μου να τον παρει οπως ειναι

Οταν ξεκινσε με την γλωσσα να μου χαιδευει το βαλανο,καταλαβα οτι θα λαβω την μεγαλυτερη ηδονη της ζωης μου

τον βαζει στο στομα,μετα απο 4-5 ρουφηξιες ,τον εβαζε βαθεια μεσα στο στομα της και αυτο μαρεσε,αλλες βαζουν μονο το κεφαλακι και την παιζουν

Η μαρκελλα γουσταρε το καυλι μου στομα της,βογγουσε και η ιδια μαζι μου ,τον εγλειφε ,τον εφτυνε,τον εβαζε οσο μεσα μπορουσε γιατι δεν την εχω και μικρη κιολας,ειχε απιστευτη τεχνικη ,της επιασα το κεφαλι και της γαμουσα το στομα

Ειχα κλησει τα ματια και για 5-10 μου εφυγαν ολα τα ψυχολογικα,προβληματισμοι,αγωνια για το αυριο,ΟΛΑ

τετοιο στοματικο δεν μου εχουν κανει ποτε,ακομα και η ντανιελλα η ρουμανα πριν κατι χρονια καπου εχανε

αυτη εδω το γουσταρει,εαν το χεις καθαρο,δεν μυριζεις,και ειναι το καταλληλο μεγεθος θα το χαρεις

Μετα απο χρονια ενας φτωχος μπουρδελιαρης αισθανθηκε την απολυτη ηδονη,η ομορφη μαρκελλα με τα ωραια γατησια μπλε ματια εκατσε στο πατωμα ,εγω την επαιζα και κοιταζα την τσοντα στην τηλεοραση,ενα πορνοσταρ σε λιγο θα εχυνε μια αλλη πορνοσταρ στο προσωπο,αυτο εκανα και εγω με την μαρκελλα,δεν ειχα να ζηλεψω τιποτα,σε αποψη ηδονης παντα

Αρχισα να χυνω,δεν εχω ξαναφωναξει ετσι,ουτε ποτε ειχα τετοιο οργασμο σε μπουρδελο,δεν με ενδιεφερε εαν με ακουγε ο κοσμος στο σαλονι,αλλα ο τσατσος επειδη το καμαρακι ηταν ακριβως διπλα μας το καταλαβε και ανεβασε τον ηχο της μουσικης,επαγγελματισμος .........

Μου κοπηκαν τα γοννατα,η μαρκελλα πλυθηκε,με φιλησε με ευχαριστησε,και με περιμενει,φυσικα οταν μαζεψω ολα τα φλοκια θα ξαναπαω

Εκανα ενα ντουσ να συνελθω ,ντυθηκα,με ευχαριστησε ο τσατσος και εφυγα

Που και που ζαλιζομουν στο δρομο μετα απο αυτο,μεχρι που εφτασα σπιτι μΜατάκι

Στο στοματικο εμενα ηταν η καλυτερη εμπειρια μου μεχρι στιγμης ,δεν καναμε σεξ,διοτη σιγα μην σταματουσα αυτο το μεγαλειο

αξιζει το 20ρικο,δεν φευγει εαν δεν χυσεις,και ο τσατσος το αξιζει επειδη ειναι ευγενεστατος,νομιζω οτι την κουναει την αχλαδια λιγο,αλλα δεν εχει σημασια,σημασια εχει οτι ειναι σωστος..

Αξιζει απο εμενα

υγ..

Θυμηθηκα την πρωτη μου πιπα ,16-17 ημουν,ενα πλουσιοκοριτσο που το ειχα γνωρισει σε ενα ιντερνετικο τσατ για γνωριμιες ,ηταν της μοδας τοτε λιγο πριν το 2010,πριν μπει το facebook για τα καλα

Την συναντησα απο κοντα,εμενε ανω κηφισια,πλουσιοκοριτσο οντως,οταν με πηγε σπιτι της τα παιξα,ο πατερας της ηταν προεδρος καποιας επαρχιακης ομαδας,δεν θυμαμαι ονομα γιατι εχουν περασει χρονια

Με πηγε στο δωματιο της,οσο ειναι το σπιτι μου που μενω στο κεντρο ηταν μονο το δωματιο της και η τουαλετα της Εμμμμ

Η κοπελα ,η σοφια ,ηταν αρκετα χοντρη,με ομορφο προσωπο ομως,με ξαπλωσε ,μου τον εβγαλε εξω,ρε παιδια,ακολουθησε μια ασχημη εμπειρια,ειχε μικρο στομα ,εβαζε παρα πολυ δοντι,πονουσα απιστευτα ΛύπηΛύπη

τον εβγαλε μετα ειδα ειχε κοκκινησει,εχετε δει εσεις αντρα να παρακαλαει να σταματησει η πιπα? ΜαλακίαΚατσικογάμης

Πηγα να της κανω γλειφωμουνι,μυριζε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! παρα πολυ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μια εντονη θερμοτητα,σαν να ανεπνεε καποιος ψημενο χταποδι ηταν,εγλειψα λιγο κλειτοριδα ,παλι καλα καυλωσε αυτη,αλλα δεν την γαμησα,νευριασε και ξενερωσε,ευτηχως ηρθε ο αδερφος της με τον φιλο της,και την γλυτωσα γιατι δεν αντεχα αλλο,θα με εβαζε να γλειψω ξανα γιατι της αρεσε λεει,και ειχε κανει μπανιο ελεγε απο πριν ΜαλακίαΜαλακία

ντυθηκαμε και βγηκαμε στο σαλονι και πιναμε κατι κοκα κολες για να μην παει το μυαλο του αδερφου της οτι καναμε τιποτα,ηταν μεγαλυτερος και αθλητικος,σαν πιτσιρικα τοτε,θα με εκανε μαυρο Money Mouth

Εφυγα,ηπια φαντα απο το περιπτερο,καφε απο τα εβερεστ,η αισθηση της μουνιλας δεν εφευγε,γυρισα σπιτι τοτε,η συγχωρεμενη γιαγια μου μου εδωσε κατι βοτανα να μασησω ,γλυκοπικρα και εφυγε η μυρωδια

Η σοφια με επρηζε καιρο,για φασεις,γαμησια,τσιμπουκια,τι να πηγαινα? Θα μου δαγκωνε τιποτα και θα με αφηνε στο τοπο με τοσο δοντι που εβαζε ,μετα χαθηκαμε,εχασα ιχνη απο τοτε, αυγουστος 2007 ηταν,ωραιες εποχες
Η σοφια ηταν μεγαλο τσουλακι ομως,ηταν 15 εκεινη την χρονια,και το ειχε κανει μου ειχε πει απο τα 13 Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία


Λοιπον,σας κουρασα και το ξερω,απλα συνδεσα αυτες της 2 εμπειριες για να καταλαβετε πως η ζωη αργα η γρηγορα εαν το θελετε θα σας δωσει αυτο που θελετε ,πηρα την μαρκελλα εντελως τυχαια,επειδη το επιπεδο στην φυλης εχει πεσει απιστευτα,φενρανε ποτε μαυρες στην φυλης? Χμμμ;Χμμμ;

Να εισαστε καλα,και να εχετε το παρελθον ως μαθημα για το μελλον,ωραιο το παρελθον,αλλα να μην ειμαστε κολλημενοι ΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hook19, MakisTsetsenoglou, STAVROS6969 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2018
Όλα στη μάπα χωρίς γκρίνια; Μωρέ μπράβο!
11 Φεβρουαρίου, 2018
Επειδή την έχω πάρει ξέρω ότι επιλεκτικά κάνει ακαποτο κ σίγουρα όχι στη μάπα..
11 Φεβρουαρίου, 2018
Θα την δοκιμασω ασυζητητι.Θα σου πω γιατι.Το 2009 μια παντρεμενη στην επαρχια με τσιμπουκωνε επι μιση ωρα αφου πρωτα με εγκειψε σε ολο το σωμα (αντεχα επειδη ειχα ριξει μια μλκ το προηγ.απογευμα νωρις)τυπε αρχισα να τρεμω να χω σπασμους,σαν τσουλακι,να ρουφαει χωρις χερια,υγρο ,ολο μεσα ,η τελεια ηδονη---εχυσα σε καποια φαση και νομιζα θα εβγαινε η ψυχη μου.Ολα μεσα στο στομα.Τα καταπιε.Ενα 3μηνο την ξεμουνιαζα,με τσιμπουκωνε και την ξεκωλιαζα.25-26 χρονων αυτη πρασινοματα παντρεμενη και καρακαυλωμενη.Ωρες ωρες αναρρωτιομουν αν ο αντρας της ηταν αναπηρος και δεν του σηκωνοταν...;Σε πιστευω απολυτα.Υπαρχουν και γερα κλαρινα.Η τωρινη που ειμαι με ρουφαει αλλα πριν χυσω βαζει χερι κ σιχαινεται στο στομα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧμμμ;Χμμμ;Money MouthΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
11 Φεβρουαρίου, 2018
καλησπέρα Chosen... Ειπα οτι εαν εισαι καθαρος,και οχι μαυρος,η πακιστανος,και δεν βρωμας θα σου κανει κατι παραπανο..

τωρα εαν εχεις να πλυνεις το πεος σου 15 μερες δεν προκειται να στα κανει αυτα..

S
sex_nightmare
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4