Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μια παλαιότερη συνάντηση για την οποία αξίζει να επιβεβαιώσω στο 100% όλες τις προηγούμενες κριτικές της, μια και βλέπω ότι έρχεται ξανά στο Ελλάντα.
Έχω πάρει 32 κοπέλες από αυτό το γραφείοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!, (ναι, τις κρατάω αρχείο γιατί είμαι ψυχάκιας), και μπορώ να πω με σιγουριά πως είναι η καλύτερη. Συνδιάζει κατά την άποψή μου το σπάνιο looks και υπηρεσίες, δηλαδή λαχείο.
Παρ'όλα αυτά τα 200 είναι πολλά, αν θέλετε κοπέλα με πιασίματα και πορνοσταρηλίκια κοιτάξτε αλλού.
Το Μαρινάκι είναι ένα κουκλάκι με μοντελέ κορμάκι, αν και λίγο χαλαρό, που γουστάρει πούτσα, τη λατρεύει. Αν και όταν άνοιξε η πόρτα την βρήκα όχι απλά απεριποίητη, αλλά στα πρόθυρα να σηκωθώ να φύγω από αυτό που αντίκρυσα, με μια δεύτερη ματιά είδα ότι πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα την οποία απλά είχε ξεπουπουλιάσει ο προηγούμενος και μάλλον δεν πρόλαβε να ετοιμαστεί κατάλληλα για τον επόμενο.
Με αποζημίωσε στο έπακρο με την συμμετοχή της και την απόδοσή της στο κρεβάτι. Είναι από τις λίγες φορές που το θέατρο παίχτηκε τόσο καλά που νόμιζα ότι ήμουν με κοπέλα μου και δεν ήθελα να φύγω.
Το ουκρανάκι γουστάρει αυτό που κάνει και περνάει και αυτή καλά. Απόλυτα συνειδητοποιημένη για αυτό που κάνει και το κάνει πολύ καλά και όχι σαν αγγαρεία.
Όλα αυτά τα αναφέρω με μια επιφύλαξη καθώς έχει ένα χρόνο περίπου που την είδα, αλλά τουλάχιστον από εμφάνιση βλέπω στο instaram ότι προσέχει τον εαυτό της και είναι μια χαρά.
Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να βοήθησα....

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, YourLover, Jomak και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2018
Ευκαιρία να την πιάσουμε από τα "mallia"s

Ωραίος για το αρχείο, επικροτώ την καταγραφή του Fuckbook..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1