Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα είναι στην Αθήνα απο τις 16/1 και κατα δήλωσή της θα φύγει στις 25/2. Ειναι η δευτερη φορά που την συναντώ και εαν κρίνω οτι έφαγα άκυρο μια μέρα γιατι ήταν fully booked, πρέπει να έχει αρκετή δουλειά.
Οταν είδα τις φωτογραφίες υπεθεσα οτι θα έχει αρκετα κιλά, γιατί την έχω πατήσει μια φορά με το συγκεκριμένο γραφείο. Η γυναίκα είναι αστέρι. Πόδια και κοιλιά πέτρα. Έχει μεγάλο φυσικό στήθος το οποίο χαίρεσαι να ζουλάς. Δεν είναι όπως άλλες κοπελες που δεν τα αγγίζεις γιατι πονάνε. Δεν σταμάτησα να τα ρουφάω. Πρόσωπο πολύ όμορφο για τα δικά μου γούστα.
Στα του sex, είναι καθαρά gfe. Φιλί βαθύ με γλώσσα απο το πρώτο λεπτό. Την έγλυψα κυριολεκτικά απο την κορυφή μέχρι τα νύχια. Πεντακάθαρη και περιποιημένη. Δεν ξέρω εαν πραγματικά τελείωσε αλλά κυριολεκτικά σπαρτάραγε. Στο sex συμμετέχει ενεργά και ένιωσα οτι ήμουν με την κοπέλα μου. Επειδή αργώ να τελειώσω, νόμιζε οτι έκανε κάτι λάθος και με ρωταγε τι θα ήθελα να βελτιώσει. Την δευτερη φορά που την συνάντησα, τελείωσα στα 65 λεπτά. Ουτε που μου ειπε οτι ο χρόνος τελειώνει, απο μόνος μου συντόμευσα. Τελείωμα στο στόμα χωρις βιασύνη να πάει στο μπάνιο. Θα την ξανασυναντήσω γιατί αξίζει.

Δεν μπορώ να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία γιατί είμαι νέος στο site. Εαν μπορούσα πάντως θα έβαζα αρκετά δεκάρια!

Вася

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Spanakeros, doc_lin, makhswrx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού