Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινη βολτα στο Μεταξι για να αδειασω κατεπειγοντως,μιας και ειχα μεγαλες καυλες.Ανεβηκα στην δεξια πορτα.Εδω βρηκα την Κατερινα,μια νταρντανα μιλφ μελαμψη,μαλλον τσιγγανα πρεπει να ειναι.Εχει βυζαρες και μεγαλη κωλαρα που μου εκανε εντυπωση και θελησα να την σκισω,αλλα δεν την δινει δυστυχως,οποτε αρκεστηκα σε πισωκολλητο με τα σχετικα κωλοσκαμπιλα!!!!!Καποια πρωινα την ειχα δει στο ακριβως απεναντι μαγαζι και την ειχα στα υποψιν....
Μπηκε στο δωματιο ενω εγω ημουνα ακομα στον νιπτηρα και δεν ειχα γδυθει εντελως.Κατεβασε την κυλοτα σκυβωντας και στρωθηκε μπροστα μου αυτη η κωλαρα!!!Πηγα απο πισω και αρχισα να την χαιδευω,χουφτωνοντας κατοπιν τα βυζια της και αρχισα να την γλειφω στον λαιμο.Αυτη εβγαζε αναστεναγμους,φαινοταν πολυ καυλιαρα μιλφ!!!!!
Μετα μου λεει ξαπλωσε να σου κανω ισπανικο....ηρθε πανω μου και αρχισε να σερνει τα βυζια της στο πουτσο μου αργα,αισθησιακα τοσο που κοντεψα να χυσω,στην συνεχεια τσιμπουκι οχι τιποτα σπουδαιο,απλα εγλειφε τον κορμο.Ημουνα πλεον ετοιμος και της ειπα να παμε πισωκολλητο.Εκατσα ορθιος κατω απο το κρεβατι κι αυτη ηρθε στην ακρη και αρχισα να την σφυροκοπω,αυτη εβγαζε κραυγες τυπου ''σκισε με καυλιαρη αντρα''.Δεν αντεξα και τα πεταξα ολα σκυβοντας και φιλωντας την στην πλατη,οπου μυρισα το πολυ ωραιο αρωμα της.Μιλαμε για μιλφαρα με ολη την σημασια της λεξης.Θα υπαρξει κι αλλη συναντηση σιγουρα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Billy7
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
866
Πόντοι:
1.920
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 targetass, abelo7979, brujeria69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2018
Παροτρυνση ,ριξε μια μλκ μια μερα πριν να μην εχεις πολλα μαζεμενα να κρατησεις μερικα λεπτα παραπανω να τις σκισεις τον πατοΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!Και να ριξεις,αμα ειναι τουμπανο η μιλφαρα δεν μπορεις να κρατηθεις....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2