Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113938
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ραντεβού με την γνωστή ουκρανή Adelina.
Η συνεννόηση ήταν εύκολη και το ραντεβού κλείστηκε για την επόμενη μέρα
Πρόκειται για μια μελαχρινή , κοντή ουκρανή, με φτιαχτό 3άρι στήθος.
Το πρόσωπό της είναι αρκετά όμορφο , με κάποια χαρακτηριστικά ψιλοάγρια που της πάνε και την ομορφαίνουν
Βέβαια φωτογραφίες της με πρόσωπο υπάρχουν δεκάδες οπότε μπορείτε να τη δείτε.
Η συνάντηση μου μαζί της μου άφησε μια γλυκόπικρη γεύση και εξηγούμαι.
Το πρόγραμμά της πολύ δυνατό.
Από προκαταρκτικά, από φιλιά, από καθαριότητα πολύ καλή.
Δυνατά γλωσσόφιλα , φιλιά σε όλο το σώμα , γλειψαρχίδι
Πάρα πολύ καλό στοματικό .
Κατάθεση μέσα στο στόμα της και δεν το έβγαλε μέχρι να ρουφήξει και την τελευταία σταγόνα
Σε γενικές γραμμές πολύ καλή εμπειρία από μια περπατημένη πουτανίτσα , που στον αγώνα δεν κλέβει και είναι τίμια
Το μόνο αρνητικό (που για μένα όμως είναι πολύ αρνητικό), είναι ότι από τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο μέχρι και τη στιγμή που γύρισε στο κρεβάτι αφού είχε πάει στο νιπτήρα να φτύσει τα χύσια μου, δεν έβγαλε κουβέντα ! Ακόμα και στην αρχή επειδή την περίμενα στο κρεβάτι με μια πετσέτα να καλύπτει τα καλαμπαλίκια , το να βγάλω την πετσέτα μου να αρχίσουμε , με νόημα το έκανε , σε σημείο που όντως νόμισα ότι η κοπέλα παίζει να έχει κάποιο θέμα με την ομιλία . Και όχι τίποτα άλλο, αλλά δεν θυμάμαι καλά και τη νοηματική που μας δίδασκε ο Βασίλης Πουλάκης στα παλιά δελτία της ΕΡΤ .
Αφού γύρισε όμως στο κρεβάτι μετά το φτύσιμο στο νιπτήρα, τα είπαμε και τότε λύθηκε και έγινε ευχάριστη σε σημείο που να αφήνει μια αμιδρή υπόσχεση πιο ευχάριστης μελλοντικής εμπειρίας.
Τώρα γιατί ήταν τόσο μουγγή , τί να πω. Ίσως επειδή δεν με ήξερε, ίσως ο αέρας ντίβας που είχε ; Ποιός ξέρει.
Αν θα την ξαναδώ ? Δεν ξέρω...ίσως. Βέβαια το ότι λείπει για 3 μήνες, έρχεται για 10 μέρες και μετά ξαναφεύγει για 3 μήνες , με κάνει να αποφασίσω ότι δεν θα υπάρξει μέλλον ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, wired77, Rebesqieu και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2018
μιλαει ελληνικα για αγγλικα δυσκολα το βλεπω εχω παι δυο φορεϛ ουκρανια εναϛ στουϛ 1000 μιλαει και αυτοϛ σπαστα ασε που δεν σου εφαγε χρονο οπωϛ καποιεϛ αλλεϛ
11 Φεβρουαρίου, 2018
Ωραία κριτική ωραία μπέμοαΓλώσσατηλέφωνο της που βρίσκω;
S
salkidis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2