Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 185953
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΤΖΟΓΟΣ, ΤΙΜΗ..........
LOL.........
Toυλάχιστον στις κριτικές μου μπορώ να γράφω ό,τι μου αρέσει, μην τις διαβάζετε αν σας ενοχλεί που αναφέρω πολλά για το Στοίχημα Γλώσσα


Α) ΟΙ 2 ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΕΣ ΧΑΡΙΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΔΕΙΠΝΟΣ
Δύο κορίτσια (εκτός Μεσσηνίας) στα θρεντ τους αράουντ μεσάνυχτα παρλάραν περί φαγητών και δείπνου (η 2η ειδικά). Εγώ βέβαια ασχολιούμουν με το άθλημα της ενί$$$χυση$$$ του επαγγέλματος των και ανέλυα το ματς της Χιλής => La Calera - Antofagasta....
Έβγαλα τα συμπεράσματά μου, το ποντάρω διπλό και 1-3 σκορ (27 απόδοση, έβαλα ένα 5ληρο).....
Που το μετάνοιωσα.....
Θα μου πεις εκ των υστέρων όλοι τα λέμε, εμ είχα κάνει Μαλακία τις προηγούμενες ημέρες (κάτι παραπάνω από 300Ε χαμένα σε δυναμίτες σκορ, πολλαπλών αγώνων σε συστήματα - κυνηγούσα χιλιάδες Ευρώ) κι έτσι ήμουνα επιφυλακτικός στο να έβαζα έστω 10Ε Εμμμμ
Όταν το ημίτονο έγινε 0-2, τότε σκέφτηκα ρε θα έχει πλάκα να λήξει 1-3, αυτές μιλάνε για μάσα, καλοΦΑΓΑδες, τώρα τι στον πέογλου να βάλω για σκορ, δεν έχει κι απόδοση ΓΚΡ......
Το ματς έληξε 1-3, έπεσαν 130Ε καθαρά, άντε στο διάολο όταν ξυπνήσω πάω για επισκευή ΓΚΡ.....


Β) ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΑΤΟ
Η Σάρα είναι μια όμορφη κοπελίτσα, ξανθούλα με ουρίτσα τα μαλλάκια της, ωραίο σωματάκι και της βάζω 7+...
Το μόνο μείον, χμ τώρα ήμουνα και καυλωμένος από τα ποδόσφαιρα μπορώ να πω ότι είναι η έλλειψη πρωτοβουλίας, γιαυτό και της βάζω 8αρια στα αντίστοιχα κόμπο μπόξις.....
Μόλις μπήκε σηκώθηκα όρθιος με το μεντέκι επίσης όρθιος (ήμουν κι αντουφέκιστος 48+ ώρες) κι έτσι πέρασε το καπέλο κατευθείαν καθούμενη στο κρεββάτι....

- Είμαι άτομο ιδιαίτερα απαιτητικό όταν μου κάνουν πεοθηλασμό.....

ήταν η μία ατάκα που ξεστόμισα Κουλ

Της χάιδευα απαλά τα μαλλάκια της ενώ κοιτούσα τον καθρέφτη να καμαρώνω (τρομάρα μου) την ερωτική περίπτυξη.....
Δεν την άφησα παραπάνω από ένα λεπτό να με πιπώσει, ε θα έχυνα ασούμπητος psol kai oxi LOL..........
Tην ξάπλωσα στο κρεββάτι και την πήρα ιεραποστολικά, ε αν την καβάλαγα Κατσικογάμης στα 4, ζήτημα να ήταν αν κρατιόμουν για μερικά δευτερόλεπτα.....
Η μουναρίτσα της είχε καλή αίσθηση και τον έχωνα όλον μέσα, ε δεν χρειάζεται να είσαι κανένας επαγγελματίας Μαλακία του είδους για να το επιτύχεις αυτό BOEING.....
Τη φιλούσα απαλά στο λαιμό και είχα βάλει την μουτσούνα μου κοντά στο αυτάκι της να νοιώθει το καυλωμένο μου χνώτο Γερο-μύστης
Δεν με αγκάλιασε, ούτε με χέρια και τα πόδια, ίσως ένοιωθε άβολα που έπεσα σα γελάδι Μεγάλο χαμόγελο επάνω της, έκανε σε 2-3 φάσεις αναστεναγμούς (προσποιητοί βέβαια) κι εκεί τέλειωσα......


Γ) ΕΠΙΛΟΓΟΣ
Από όταν άρχισα με τον τζόγο, άρχισα να βάζω μέσα συγκυρίες, αριθμούς, γεγονότα κλπ.....
Ώρες - ώρες θυμίζω το Λάσκο στα παιδιά της νύχτας, τέσπα δεν μπορώ να πάω παραπέρα αναλύοντας το θέμα, αλλά είμαι και της άποψης ότι όσο δίνει$$$ (σε κορίτσια) τό$$$α θα πάρεις (αδράνεια θείου Νεύτωνα). Και πιθανώ$$$ παραπάνω αν σε αγαπάνε κάποια έξυπνα κορίτ$$$ια.
Αυτά είχα να σας πω κι όχι πόσο κάνει ένα και ένα,
φροντίστε με το Στοίχημα μην τα έχετε χαμένα Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάρα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού