Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104391
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα μετά από αρκετό καιρό στο λαδοίδρυμα του κολωνακίου και συνάντηση με ΈΛΕΝΑΝαι!. Πρόκειται για ένα ολοκληρωμένου τύπου μιλφοειδές μελαχροινή με κάμποσα τατουάζ με 2,5 περίπου στηθάκι με καθοδηγική όμως κλίση πιθανόν λόγω ηλικίας...πιάνει τα 40 λογικά το εργαλείοΓερο-μύστης. Τη συγκεκριμένη μιλφοκορασίδα την είχα πετύχει και παλαιότερα στο ίδρυμα της Σούτσου. Αφού περάσαμε από την ανακριτική επιτροπή της εισόδουΜεγάλο χαμόγελο και αφού περάσαμε στο δωμάτιο, με ρώτησε αν ήθελα κάτι να μου φέρει να πιώ και της απάντησα να μου φέρει ένα daquiri φράουλα με πάγο.Προσκύνημα Μου χαμογελάει και μου λέει με ένα αφοπλιστικό χαμόγελο "μασάζ κάνω δεν είμαι barwoman" και αφού της χαμογελάω και εγώ..της λέω πλάκα σου κάνω ..φέρε μου ένα ουισκάκι.. Μέχρι να μου το φέρει μπαίνω εγώ για ντούζ και μετά από λιγο τσούπ η μωράκλα μέσα στο δωμάτιο..ξαπλώνω μπρούμυτα κλασικά και αρχίζει ένα αρκετά καλό και βαθύ"¨αθλητικό μασάζ το οποίο διήρκησε κανά 25λεπτο και μετά το γυρίσαμε στο κυρίως πιάτο...γυρνάω μπρούμυτα και αρχίζει μία πίπα η ΕΛΕΝΑΡΑ άνευ καποτίου και φυσικά και άνευ προηγουμένου!!!!Ναι!Ναι!ένα καραμέλωμα αρχιδιών καλύτερο και από την καραμέλα που βάζει ο parliaroς στα γλυκά τουΓλώσσα και εγώ να γίνομαι πύρκαυλος!!!!!...τρελλαίνομαι από καύλα και την γυρνάω με σκοπό να της σπατουλάρω την μουνογλυφοκλειτοριδική περιοχή ...αρχίζω ένα σπατουλάρισμα τρελλό ...η γκόμενα να καυλώνει να αρχίζει τα βογγητά..και τα υγρά...μπαταρίας να φεύγουν...να φεύγουν...να βγαίνουν...έξω από την τράχηλο...η μιλφάρα με ξενέρωσε λίγο γιατί δεν ήθελε δάχτυλα στις τρύπες της αλλά για αυτό τον λόγο την τιμώρησα μετά...βάζω καπότα και αρχίζω το σφυροκόπημα με μένα από πάνω, ύστερα έρχεται αυτή και κάθεται βαθύ κάθισμα στο υπέρμακρο καυλί μου..της κάνω θέλω την υφαλοκωλοτρυπιδα σου και μου κάνει "τσού ρε λάκη δεν τη δίνω σε κανέναν"..δε πειράζει όμως...τη λύσσαξα στη μπούτσα επί 30 λεπτά τουλάχιστον και άρχισε να ουρλιάζει από την καύλα σαν τους λυκανθρώπους μετά τις 00.00. Ξαφνικά ένιωσα το τέλος να έρχεται και την τραβάω από το μαλλί βγάζω καπότα και της τον δίνω στο στόμα για την κατάθεση....ΤΑ ΣΤΡΑΓΓΙΞΕ ΟΛΑ η καύλα!!!!!! Σαν το δέρμα που σκουπίζουν στα πλυντήρια των αυτοκινήτωνΝαι!. Μετά πήρε χαρτί και τα έφτυσε διακριτικά..κάποια της έφυγαν στη κοιλιά και έσταζαν....η εικόνα της ψωλοχυμένης Ελένης δεν περιγράφεται με λόγια!!!!Έπειτα έκανα το απαραίτητο ντούζ και αναχώρησα από τον οικίσμο της μασαζόκαυλας!!!!!!
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
6.932
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, koumanidas, nicemail66

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού