Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294629
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτος μου αρεσαν πολυ, οποτε αφου περναγα απο την περιοχη ειπα να δω τι γινεται.
Η Νταιανα πραγματι ειναι μια ομορφη κοπελα λεπτη, με μεσαιο προς το μικρο στηθος, βαμενα ξανθια μαλλια, πολυ ωραιο κωλο και ποδια, γυμνασμενη γενικα, μιλαει αρκετες γλωσσες (ελληνικα, αγγλικα, ρουμανικα, γερμανικα τουλαχιστον) ειναι φιλικη κι εχει και μερικα ταττου. Κανει ολα τα προγραμματα εκτος πρωκτικου.
Μπηκε κι εκατσε στο κρεβατι, βγαζοντας τα ρουχα της. Ανεβηκα κι αρχισα να της γλυφω τα βυζια, επεσαν και κατι φιλακια. Φοραει και σκουλαρικι στη γλωσσα, το οποιο επιδυκνυει συνεχως. Αρχισε να γλυφει αρχιδακια και να βαζει δαχτυλο. Κωλο δεν γλυφει. Με το δαχτυλο δεν το ειχε στην αρχη, αλλα μετα το πηγε πολυ καλα. Εβαλε μετα το στραπ, την ωρα που το εβαζε εγω βρηκα ευκαιρια κι εγλυψα τα ποδαρακια της. Ηταν λιγο αξυριστα αλλα εχει πολυ ωραιες γαμπες και φλεβιτσες στο πελμα. Επεσα στα 4 στο πατωμα και μπηκε μεσα καλα και με πηδαγε. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι οπου της ζητησα να με παρει στα ισια. Ηταν πολυ ωραια φαση, εβγαζε τη γλωσιτσα της εξω και μου εδειχνε το σκουλαρικι, ελεγε διαφορα κι εγω της χουφτωνα διαφορα μερη του σωματος της. Υστερα απο λιγο τελειωσα. Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε.
Το δωματιο που μπηκα δεν εχει μπανιο, ασχημο αυτο για στουντιο. Η κοπελα λεει θα φυγει σε μια βδομαδα, οποιος θελει να την δει ας παει συντομα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού