Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καπου θυμαμαι οτι διαβασα για τη Νανσυ κατι καλα λογια.... Εχοντας αυτο στο μυαλο μου και βλεποντας τις φωτογραφιες ειπα να παω για αυτοψια. Στη βαρδια ηταν με την Κετυ με την οποια εχω περασει οταν ηταν στις αρχες της με πολυ καλες εντυπωσεις. Σαλοναρει η Νανσυ η οποια ειναι οπως στις φωτος, η Κετυ εμπαινε δωματιο οποτε δεν την ειδα.
Επιλεγω λοιπον Νανσυ και περιμενω. Ερχεται με τα ρεστα απο 100 η τσατσα (80 κοστιζει το προγραμμα) και μου λεει οτι η κοπελα γκρινιαζε γιατι ηθελε 100. Της λεω 80 δεν ειπαμε οτι ειναι το προγραμμα; (οπως και με ΟΛΕΣ της κοπελες της αλυσιδας για αυταρχικο χωρις σεξ) Μου λεει ναι, της εξηγησα.
Τελοσπαντων, μετα το μπανιο ερχεται η κοπελα. Δεν ειναι λεπτη, απο κοντα το προσωπο χανει αρκετα, το στηθος ειναι υπεροχο για το οποιο δηλωσε οτι ειναι φυσικο, τα ποδια τιποτα το ιδιαιτερο, ο κωλος οκ, σφιχτος. Δηλωσε οτι ξερει το προγραμμα αλλα εκατσε και με κοιταγε χωρις να κανει τιποτα. Της ειπα λοιπον τι να κανει, στην αρχη πηγα για λιγο ποδολαγνεια αλλα δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο οποτε πηγαμε σε δαχτυλο. Μπηκε σιγα κι αρχισε, για φιλια και γλυψιμο των ατριχων μου αρχιδιων ουτε λογος, τα αρνηθηκε με σιχαμαρα στο υφος της. Εκει που ανοιγε την τρυπα και εμπαινε στο κλιμα σταματαει χωρις να μου πει τιποτα ή εστω να μου κανει νοημα και φευγει απο το κρεβατι. Την κοιταω απορημενος και βλεπω οτι αποφασισε να βαλει το στραπ. Ωραια επικοινωνια ειχαμε.... Τη βοηθησα να το βαλει και μπηκε, στην αρχη στα 4 και μετα στα ισια, οπου επεσπευσα το τελος για να σηκωθω να φυγω γιατι δεν το απολαμβανα. Πριν φυγει της ειπα οτι με αλλες κοπελες ειναι πιο χαλαρα και κανουν και αλλα πραγματα. Απαντησε: Αυτες ειναι αλλες κοπελες. Καταλαβα οτι δεν ειναι για πολλα λοιπον και ετσι φυτιλιασα ενα 80αρι.
Οπως εφευγα ειδα την Κετυ που παραμενει κουκλακι, μακαρι να ειχα περασει με αυτην.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2018
Πέμπτη πρωί πήγες; Δούλευε και τετάρτη βράδυ νομίζω Αριστοτέλους, μπορεί να ήταν κουρασμένη.
Δεν την έχω συναντήσει για να σου πω προσωπική γνώμη απλά βλέποντας το πρόγραμμα είχα μια απορία.
10 Φεβρουαρίου, 2018
Η κοπέλα είναι super κάβλα, από τις 2-3 καλύτερες –αν όχι η καλύτερη- της αλυσίδας. Απλώς δεν είναι για τέτοια γούστα.
(Updated: 11 Φεβρουαρίου, 2018) 10 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Qweeerty Εχεις δικιο, ετσι ειναι, την ρωτησα και μου το επιβεβαιωσε κι αυτη. Ισως να επαιξε ρολο, αλλα αν δεν μπορει να ανταπεξελθει (που προσωπικα το βλεπω λογικο) δεν ειναι σωστο απο μερους της να το κανει αυτο. Γιατι κι εγω αυτα που πληρωσα τα δουλεψα...
(Updated: 11 Φεβρουαρίου, 2018) 11 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Trapshooter, ο καθενας εχει τα γουστα του, εγω την θεωρω αποτυχια. Αν δεν ειναι για τετοια γουστα οπως λες, ας μην τα προσεφερε την υπηρεσια.
Τελος, γραψε την αποψη σου σε κριτικη, να μας "ανοιξεις" τα ματια.
15 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός, συμφωνώ και επαυξάνω μην.μου την βάζετε να κάνει αυταρχικα το κοριτσάκι είναι ντελικατο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5