Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 3181
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την baddie σε ξενοδοχείο στα νότια προάστια .
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και μετά από λίγη αναμονή τσουπ φτάνει το μωροΠροσκύνημα
Έμεινα παυλοπουλος, το μωρο είναι πανέμορφο ( την αδικούν η φωτό ) λίγο μαγκομενη στην αρχή
Όπως και εγώ ,ο πάγος έσπασε πολύ γρήγορα και για αρχή μου χάρισε ένα αισθησιακό στριπ.
Επαγγελματικού επιπέδου.εχοντας γίνει Τούρμπο την φέρνω κοντά μου και αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα ,μπαλαμουτια
Δακτυλοσκόπηση δέχεστε παντού χωρίς δυσανασχέτηση ,τα βυζακια της φυσικότατα ρόγα κάγκελο και ένα
Γατάκι μοσχομυριστό το όπιο τίμησα δέοντος πανό από δέκα λεπτά ,πίπα υψηλού επιπέδου αλλά όλα
Τα λεφτά είναι το sex μαζί της ,τέτοιο σπάσιμο μέσης δεν υπάρχει τι από πάνω τι από κάτω τι κουτάλα
Τι στα τέσσερα σούπερ. Το μωρο έχυσε δυο φορές μετά από έντονο σφυροκόπημα και η δικιά μου κατάθεση
Έγινε στο στόμα της και αφού περιεργάστηκε τους απογόνους μου με την γλώσσα της χωρίς να βιαστεί
Πήγε στο μπάνιο και τους εναπόθεσε. Στην συνέχεια ντουζακι μαζί ( παρεπιπτόντως είναι πολύ σχολαστική με την καθαριότητα ) δεύτερος γύρος δεν υπήρξε γιατί είχαμε φτάσει τα 55 λεπτά, εν ολίγης παρότι το τίμημα είναι
Σχετικά υψηλό σίγουρα δεν κλαις τα λεφτά σου το αντίθετο μάλιστα.Συστηνετε σε όσους θέλουν μοντελε καταστάσεις
Είναι σίγουρα από της κοπέλες που χρειάζεστε να την πάρεις πάνω από μια φορά. Αυτά από εμένα παίδες ελπίζω να βοήθησα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
203
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin, Giorgos Koud και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
Τι ύψος έχει η κοπέλα περίπου χωρίς τακούνια?Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1