Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ξεκινήσω αναφέροντας ότι οι καινούριες φωτογραφίες είναι όντως ακριβεστατες, να περιμένετε δηλαδή ο,τι βλέπετε.
Θεωρηστε την κριτική μου συμπληρωματικη στις δύο προυπαρχουσες, οι οποίες με βρίσκουν σύμφωνο. Η Μαργαρίτα λοιπόν έχει τη φρεσκάδα, την ενέργεια και την τρέλα που αντίστοιχη στην ηλικία της. Πολύ όμορφο και χαμογελαστό κορίτσι με διάθεση να επικοινωνήσει αλλά χωρίς να βοηθάνε τα πενιχρα αγγλικά της. Σώμα μικροκαμωμενο, πετιτ κατάσταση σφριγηλο αλλά με ελαφρώς πεσμένα οπίσθια. Φιλάει γενναιοδωρα, σπανίως και με γλώσσα. Στα του αγώνα είναι ασταμάτητη, χωρίς όμως να περνει πρωτοβουλίες για αλλαγές ή για δεύτερο γύρο. Η φάση/προσέγγιση χαρακτηριζεται ως gfe σε έντονο ωστόσο ρυθμό.
Για να δικαιολογησω τώρα το "υπό προϋποθέσεις" του τίτλου, φαίνονται αρκετά μηχανικες οι κινήσεις της, διεκπεραιωτικου τύπου, κάτι που μπορεί να ξενερώσει/χαλάσει κάποιον, αν το εντοπίσει.
Κλείνοντας, έχω να πω ότι μαζί με την Μιλανα αποτελούν κατά τη γνώμη μου τα πιο δυνατά χαρτιά, με τη Μιλανα να κερδίζει λόγω "φυσικοτητας" και μεγαλύτερης ορεξης να σε ικανοποιήσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, doc_lin, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού