Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652967
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα Παρασκευής και για να "κλείσει" καλά η εβδομάδα πέρασα από το ίδρυμα...Ήταν απ'τις λίγες φορές που κατευθύνθηκα πρώτα στον έκτο όροφο....Με υποδέχτηκε η πολύ ευγενική και εξυπηρετική υπηρεσία και παρέλασαν οι κορασίδες....!Το έγραψα και στην ενημέρωση στο φόρουμ πως παρέλασαν επτά κοπέλες,για όλα τα γούστα...!Το "κλικ" μου το έκανε η Σάρα μίας και ήταν η νέα "άφιξη" της επιχείρησης....

Η Σάρα μετρά λοιπόν μόνο δύο μέρες εργασίας μαζί με τη σημερινή...Φρέσκο "κορίτσι",μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τη μέση,λευκή επιδερμίδα,όμορφο σχετικά σώμα με ωραίο στητό,φυσικό στήθος και γλυκό πρόσωπο...!Είναι από τη Ρωσσία και μιλά λίγα ελληνικά,καθώς έχει λίγο καιρό στην Ελλάδα,απ'ότι θυμάμαι μου είπε πως είναι λιγότερο από χρόνο...
Μπήκαμε στο δωμάτιο μαζί,μου ετοίμασε το ντουζ και αφού δώσαμε ένα πεταχτό φιλί με άφησε για να φρεσκαριστώ...Επέστρεψε μετά από λίγα λεπτά,πιάσαμε λίγο συζήτηση και κάπως έτσι ξεκίνησαν οι πρώτες περιπτύξεις με εμένα να της αφαιρώ τη ρόμπα της....Φορούσε ένα ωραίο σετ εσωρούχων το οποίο και με βοήθησε να το βγάλουμε...Έμεινε γυμνή και αρχίσαμε να τριβόμαστε...Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε το στοματικό...Πολύ καλό με λίγη χρήση χεριού η οποία γίνεται όπου πρέπει χωρίς να είναι ενοχλητική...Περιποίηση και στα @@@κια με ρούφηγμα και καραμέλωμα...
Δέχεται να την χαιδέυεις χαμηλά και δείχνει να ερεθίζεται...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Μία και μοναδική στάση σημάδεψε την πρώτη κατάθεση....Με ιεραποστολικό λοιπόν και με γλωσσόφιλα μας βρήκε το τέλος του πρώτου γύρου...
Κάναμε ντουζάκι και οι δύο και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο...

Στον πρώτο γύρο ξεκινήσαμε με σεξ κατευθείαν χωρίς μασάζ έτσι λοιπόν σειρά είχε το μασάζ...

Κάνει χαλαρωτικό μασάζ και προσπαθεί με κινήσεις των δαχτύλων της να χαλαρώσει τα σημεία του σώματος...Πρώτα ξεκίνησε από την πλάτη,μετά στα πόδια,μετά στα χέρια και γενικά σε όλο το σώμα...Εντάξει δεν γνωρίζει το δυνατό και έμπειρο μασάζ αλλά το προσπαθεί...
Γύρισα απ΄την άλλη πλευρά και αφού μου έριξε λάδι ξεκίνησε ένα body to body με το στήθος της να είναι χαμηλά στην ευαίσθητη περιοχή και να τρίβεται στα @@@κια!Πολύ ερεθιστικό,είχα φτιαχτεί αρκετά και έτσι με ένα "κοκτείλ" ισπανικού και στοματικού έγινε και η δεύτερη κατάθεση "ψεκάζοντας" το στήθος της...

Κάναμε και πάλι ντουζάκι και ετοιμαστήκαμε ήρεμα μίας και είχε απομείνει λίγος χρόνος....Η συμμετοχή της σε όλη τη διάρκεια της συνεδρίας ήταν σε πολύ καλά επίπεδα και ήταν ευγενική και χαμογελαστή...
Συμπερασματικά η Σάρα αποδείχτηκε μία πολύ όμορφη γνωριμία.Πέρασα πολύ όμορφα μαζί της και τη συστήνω σε κάποιον που του αρέσει εμφανισιακά να την δοκιμάσει,άλλωστε χρειάζεται να δοκιμάζουμε και τις νέες αφίξεις...!

Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου με την καινούργια "άφιξη" του ιδρύματος,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σάρα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού