Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν πρόκειται για το πιο οικονομικό γαμήσι που έχω κάνει, αλλά αναπάντεχα και για ένα από τα καλύτερα και πιο έκφυλα! Αφού ξεκαθαρίσω ότι η Μάγια είναι post-milf (όπως λέμε post-punk ή post-rock για τους φίλους της μουσικής), θα πω ότι για τον συνειδητοποιημένο milfακια (και κρυφοgrannάκια) είναι ένας θησαυρός! Οι υπόλοιποι ας ψάξουν κάτι πιο mainstream.

Η καύλα ξεχειλίζει από την υποδοχή, όπου αμέσως συνέλαβα τον εαυτό να σκέφτεται πώς ερεθιζόταν μικρός στη θέα των καλτσοφορεμένων ποδιών των θειάδων μου και των αβυσσαλέων ντεκολτέ που νόμιζες ότι μπορείς να χαθείς μέσα τους για ώρες. Θυμάμαι ότι με έπαιρναν τότε στα γόνατά τους και έλεγαν τί καλό παιδάκι που ήμουν. Εγώ όμως καύλωνα και ήθελα να ρουφήξω όλα τα υγρά τους και ας ήμουν 10 χρονών! Επιτέλους έφθασε η ώρα που πραγματοποίησα τη φαντασίωσή μου.

Τα πρακτικά ζητήματα πρώτα: πεντακάθαρος χώρος, σφραγισμένες παντόφλες τύπου "studio", φρέσκια πετσέτα, καθαρό μπάνιο (ζεστό νερό, ντους πριν και μετά το ντέρμπι). Κρεβατοκάμαρα ερωτική και πορνιάρικη με έντονες διαστροφικές πινελιές με δονητάρια παντός μεγέθους, πρωκτικές τάπες, μαστίγια, περούκες, δερμάτινα αξεσουάρ στολισμένα σε γωνιές του δωματίου. Οι φίλοι του αυταρχικού ας σπεύσουν, έχει διδακτορικό η Μάγια.

Το σώμα της είναι καλύτερο απ' ότι θα περίμενε κανείς για μια γυναίκα που βρίσκεται, κατά την εκτίμησή μου, στην πέμπτη δεκαετία της ζωής της (υπάρχει μικρή κοιλίτσα και βυζάρες). Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το πόσο απαλό, σχεδόν βελούδινο ήταν το δέρμα της. Έγλειψα τα πάντα φίλοι μου, αχόρταγα και ακούραστα. Οι ποδολάγνοι επίσης θα απολαύσουν τα καλοσχηματισμένα και περιποιημένα ποδαράκια της Προσκύνημα! Τσιμπούκι δυνατό με ήπια πεομάλαξη, καραμέλωμα αρχιδιών και ιδιαίτερη περιποίηση ψωλοκεφαλής, με πονηρά βλέμματα πίσω από τα sexy μαύρα κοκάλινα γυαλιά της (αναρωτιέμαι αν θα μπορούσε να τα χύσει κανείς; Ναι!). Στημένη στα τέσσερα η κωλάρα της είναι ένα αριστούργημα και εκεί το θέαμα μπορεί να σε πείσει ότι μπροστά σου έχεις μια 35άρα έτοιμη όλα. Όσες στάσεις θες, γλωσσόφιλα φουλ, dirty talk και διασκεδαστικά παιχνίδια που περιλάμβαναν μέχρι και γλειφιτζούρι που αργά έτριβε στο μουνάκι της και μετά μου έδωσε να γευτώ, πριν βουτήξω μέσα του. Πωπω, καύλωσα πάλι!

Κλείνω λέγοντας ότι η Μάγια έχει μια πολύ ευχάριστη προσωπικότητα, με έξυπνο χιούμορ και καλή διάθεση που σου μεταδίδει. Εγώ τύποι μου ξέδωσα και ευχαριστήθηκα, όντας όμως ανέκαθεν λάτρης των milf/mature/early gilf.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, circuitboy και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2018
Αν κ πιπινολάτρης, καύλωσα με την περιγραφή σου.. Πάντα τέτοια φίλε!!
25 Φεβρουαρίου, 2018
Καλησπέρα φιλε, μπορείς να μου στείλεις το τηλ της;
27 Ιουνίου, 2018
Θα μπορουσα να εχω το τηλεφωνο της ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3