Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα αλάνια μου!

Πρώτη φορά από το συγκεκριμένο γραφείο - λογικά θα δοκιμαστούν πολλά άλλα κορίτσια- είπα να κάνω την δοκιμή του μισαώρου και incall.. Μιάς και η τύχη με έφερε προς την περιοχή του ξενοδοχείου τους, μόλις τελείωσα το ραντεβού που είχα , έκανα μία ταχύτατη αναζήτηση στο κινητό μου και έγινε η επιλογή: διάλεξα την Katty...

Τηλέφωνο, ερώτηση για το εάν είναι άμεσα διαθέσιμη και καταφατική απάντηση. Πήρε το κορίτσι το χρόνο του για να ετοιμαστεί και μετά από ένα τέταρτο μου τηλεφωνούν ότι με αναμένει.

Είσοδος στο χοτελ... Πάνω κάτω, από άλλες περιγραφές ήξερα οτι δε θα δω και τιποτα φοβερο, αλλά αυτο παραήταν καλτ σκηνικό. Είχε κατα κάποιον τρόπο την πλακα του όμως και σίγουρα είναι κάτι που το προσπερνάς, αν είναι να συναντήσεις κάτι καλό....

Κάτι καλό είπα; Παμε στην Katty τώρα... Είναι το κορίτσι των φωτο... Μου άνοιξε την πόρτα με χαμόγελο, φορώντας σεξι εσώρουχα - ζαρτιέρες- γόβες... Καλή φάση είπα από μέσα μου. Όμορφο πρόσωπο, ωραία (αν και λιιιιιγο φτιαγμένα) χείλη, απαλό δερματάκι, φυσικό και στητό στήθος, ωραίος ποπός!! Όλα καλά λοιπόν! Η Katty ήταν αρκετά ευδιάθετη καιχαζοπαίξαμε λίγο μέχρι να πάω στο "μπάνιο" (αν είσαι πάνω από 180 και γεματούλης θα έχεις θέμα).

Αγώνας: Πολύ συμμετοχή απο την Katty. Ωραίο στοματικό. Κάτι με ψέκασε πριν τον πάρει όλο μέσα κάτι το οποίο δεν με χάλασε καθόλου, το αναφέρω απλά για τύπους που κολλάνε με κάτι τέτοια. Πολύ καλό στοματικό, το απόλαυσα. Θα ήθελα να της το ανταποδώσω αλλά έχω λόγους που δεν κάνω στοματικό στον πληρωμένο έρωτα. Μόλις κατάλαβε ότι ήθελα να μπώ, μου έβαλε τζέλ (κάτι το οποίο επίσης δεν με χαλάει και επίσης το αναφέρω για όσους έχουν το σχετικό κόλλημα) και αρχίσαμε.... Είχα ένα 20λεπτο που πότε το πήγαινα σε GFE πότε τη ζόριζα λίγο παραπάνω και ΠΟΤΕ δεν έφερε αντίσταση, ακολουθούσε πρόθυμα στα πάντα και ωραίες φωνούλες. Το καλύτερο ήτανε που έβλεπα τα ζουμάκια της να μου ασπρίζουν το προφυλακτικό καθώς την τον κάρφωνα αργά αργά απο πίσω. Για να μη κουράζω με άχρηστες λεπτομέρειες ήταν ένα πολύ πολύ καλό ραντεβού (το πρώτο της όπως μου είπε μίας και η συνάντηση έγινε νωρίς το μεσημέρι της επομένης της αφίξεώς της. Σίγουρα θα την ξανάβλεπα αλλά outcall πλέον.

Γενικά ήταν μία αναγνωριστική για να γνωρίσω τα κορίτσια του γραφείου και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Νομίζω ότι για να πάρω κάποια ανεξάρτητη πλέον θα το σκεφτώ πααααρα πολύ, μιας και η διαφορά ήταν μεγάλη. Έχω σταμπάρει και μερικές ακόμα από GDE και glamour που σκοπεύω να τεστάρω σύντομα για ασφαλέστερα συμπεράσματα.Φεύγοντας από το δωμάτιο, είδα 3-4 κορίτσια να κάθονται στο μπαρ του ξενοδοχείου. Μία από αυτές πρέπεινα ήταν η Nita απο glamour. Ελπίζω να βρώ χρόνο για να την πάρω.

Αυτά απο εμένα! Καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sithlord και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού