Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σύντροφοι !!!

Χθές απόγευμα επισκεύθηκα το εν λόγω μαγαζί να τον χώσω πριν τσικνίσω, στην βάρδεια δύο νέτα η Τανια και δωμάτιο ήταν η Γκαλίνα, είμαι σίγουρος για το όνομα της γιατι την ρώτησα αρκετές φορές.

Ρωσιδάκι, γύρω στο 1.65 μελαχροινο με μαλλάκι μέχρι τον ώμο, κοντά στα 28 έτη, ωραία φατσούλα κι ώραίο για τα δικά μου γούστα κορμάκι, αδύνατη, με 1.5 βυζι και οχι ιδιαιτερα πεταχτό κώλο, βέβαια στα 4 ήταν υπέροχος.

Δίνω παράβολο και μετά απο 5 λεπτά το πολύ ήρθε το κορίτσι με διάθεση και χαμόγελο, δεν μιλάει ουτε Ελληνικά ούτε Αγγλκά, αλλά το κουτσοπαλέψαμε, στο ορθιο άρχισαμε χαμουρεμα στο οποίο η συμμετοχή της ήταν λές και είδες γκόμενα σε μαγαζί και πήγατε τουαλέτα να παρθείτε,
έδειχνε πάθος, έστω κι αν ήταν ψευτικο, δεν ξερω, δεν με χάλασε καθόλου.

Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι οπου αρχίζει μια παρα πολύ καλή πίπα με γύψιμο, χωρίς χερι, μπουκωματα ριπαπα και γενικά αν και δεν είχα ιδιαιτερη όρεξη, με καυλώσε με το στυλ της, μου ζητησε να της κραταω τα μαλλιά για να ευχαριστηθεί κι αυτη την πιπα, με δαχτύλιασμα στο υγρο μουνάκι της της λεω βαλε καποτα κι ελα απο πανω, γαμηθηκαμε αρκετη ωρα ετσι με γώσσοφιλα με το κορίτσι να δειχνει οτι ευχαριστέται, λιγο πριν το τελος της ζητησα να γυρισει στα 4 οπου είχε πολύ καή σταση χωρίς να κλέβει, έδειχνε οτι πέρναγε και η ίδια καλά.

Κάπως έτσι μας βρήκε το τελος οπου έκατσε έτσι μεχρι τελευταιας σταγονας, σηκωθηκαμε, κοιταγε τα τατουαζ μου μου εριξε 2-3 γλωσσοφιλα και με ματια πουτανια μου λεει CU.

Το κορίτσι, δεν τα παιρνει στο στόμα και δεν δίνε κώλο, αλλά όλο το υπολοιπο το ευχαριστήθηκα και θα την επισκευτώ ξανα στανταράκι.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα, θα περάσετε σίγορα καλά !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Γκαλίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
104
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, Kinkey, numpas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού